Dünya telefon devlerinden biri olan Apple, yeni iPhone modeli olan SE’nin tanıtımını yaptı.

Daha önce haberini yaptığımız bu modeli beklediğimizde daha iyi geldi. iPhone kullanmak isteyenleri oldukça sevindirecek yeni özellikleriyle gerçekleştirilen lansmanda tanıtımı yapıldı.

Telefona getirilen yeni güncellemede nelerin yeni olduğuna bu yazımızda söz etmiştik.

iPhone SE’in FİYATI OLDUKÇA UYGUN!

iPhone SE’nin şuana kadar üretilen en ucuz iPhone olduğunu söyleyen Apple yöneticileri donanımsal açından da çok kötü olmayan bu yeni telefonun fiyatının 399 dolar olacağını açıkladı. Apple, iPhone SE’i şu an piyasadaki ‘en uygun fiyatlı iPhone’ olarak değerlendirdi.

Sponsorlu
Yeni iPhone modelinin fiyatı 399 dolar olacak
Yeni iPhone SE modelinin fiyatı 399 dolar olacak

Üstelik yeni model iPhone 6S ile aynı işlemci ve grafik kartına sahip. Fakat boyutu daha küçük. Ekran boyutu 4 inç olarak belirlenmiş.

Yeni iPhone SE diğerlerden çok daha ucuz
Yeni iPhone SE diğerlerden çok daha ucuz

Apple ürünlerini kullanan kullanıcılar telefonlarından oldukça memnun çünkü diğer akıllı telefonlara göre Apple ürünlerinde kasma, ısınma ve donma sorunu yaşanmıyor veya çok az yaşanıyor. Android’lere göre daha prestijli olan iOS ise daha sade ve akıcı bir arayüze sahip. Tek ekranda bütün uygulamalarınızı kullanabiliyorsunuz.

Bu modelin ise dört farklı rengi mevcut bunlar; Gümüş, altın, uzay grisi ve roze altın.

TÜRKİYE FİYATI ÇOK PAHALI

Türkiye başlangıç fiyatı yaklaşık 2 bin tl olacağı belirtildi.

Tanıtılan yeni modelinin tüm özelliklerini ve fiyatlarını merak ediyorsanız buraya tıklayarak detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.