Teen Wolf

Teen Wolf (Genç Kurt), bir ısırıkla kurtadama dönüşen gencin hayatını anlatan yabancı bir dizi. Dizinin ilerleyen bölümlerinde arkadaşlarıyla birlikte kötülüklere karşı savaşan Scott McCall çok zor durumlarda bile arkadaşlarını yalnız bırakmıyor.

KASIM 2016 Dizinin 6. sezonu 2016 Kasım ayı itibariyle yayınlanmaya başlandı.

Dylan O'Brien
Dylan O’Brien

24 Temmuz 2016 Güncelleme: Dylan O’Brien’in Maze Runner (Labirent) filminde sakatlanması yüzünden Teen Wolf’un çekimleri yapılamamış ve hem filme hemde diziye ara verilmiş. Teen Wolf’un bir kaç bölümü çekilmesine rağmen bu senenin yaz ayında yayına verilmesi beklenmiyor. Kesinleşen haberleri buraya eklemeye devam edeceğiz. Sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Diziye yeni bir karakterin gelebileceği de iddia edildi: Ross Butler

Sponsorlu

Dizi ülkemizde de oldukça beğenilip takip ediliyor. Dizinin hayranları 6. sezon için gün sayarken MTV kanalının resmi sitesinde bir haber yayımlandı.

Genç Kurt dizisinde yer alan Malia karakteri
Genç Kurt dizisinde yer alan Malia karakteri
Genç Kurt dizisinde yer alan Derek Hale karakteri
Genç Kurt dizisinde yer alan Derek Hale karakteri

MTV’de yer alan haber göre, Genç Kurt’un 6. sezonu Temmuz ayında başlayacaktı. Bu haber dizinin hayranlarını biraz da olsa üzdü. Haziran ve Temmuz aylarının bitmesine rağmen dizinin yayınlanması hayran kitlesini ciddi şekilde rahatsız etmiş gözüküyor. Dizinin yeni bölümüne ilişkin yeni fragmanlarda yayınlanmıştı. Sitemizde bu fragmanları izleyebilirsiniz.