Sarıyer taraftarları, Amedsporlu futbolculara küfrederken; Sarıyer futbolcuları da Amedsporlu Deniz Naki, Zülküf Özer ve teknik heyete saldırdı.

Sarıyer’in Amedspor’u ağırladığı 9. hafta maçı ev sahibinin 1-0 galibiyetiyle 2. Lig Kırmızı Grup’ta dün oynanan maçta Sarıyer taraftarları, Amedsporlu futbolculara küfrederken; Sarıyer futbolcuları da Amedsporlu Deniz Naki, Zülküf Özer ve teknik heyete saldırdı.

Maç Sarıyer’in galibiyetiyle sonuçlanırken, karşılaşmaya oynanan oyundan çok yapılan saldırı damgasını vurdu.

Sponsorlu

1HaberVar’dan Şaban Yerlikaya’nın haberine göre, Sarıyer taraftarları maçın başından itibaren Amedspor aleyhine bayrak açıp bozkurt işareti yaparak Amedsporlu futbolculara hakaretlerde bulunurken, saha içinde ise Sarıyerli futbolcular konuk Amedsporlu futbolculara saldırdı.

Amedspor kaptanı Deniz Naki, yedek kulübede oturan kaleci Zülküf Özer ve maç sonunda soyunma odasına gitmekte olan Amedspor teknik heyetine yapılan saldırı anı cep telefonlarıyla görüntülendi.

Zülküf Özer, Amedspor’un hayatını kaybeden eski kaptanı Ergani’li Şehmus Özer’in kardeşi.

Geçen hafta Mersin’de de saldırı yaşanmıştı.

Amedspor’un kaptanı Deniz Naki, daha önce de takımının deplasmanda Mersin İdman Yurdu ile oynadığı maçta rakip takım taraftarının yumruklu saldırısına maruz kalmıştı.