Yeni Xbox Oyunları — 3 – 9 Temmuz

Önümüzdeki hafta, aralarında eski Stadia’ya özel Guild ve klasik NES platform oyunu Gimmick’in de bulunduğu sekiz yeni Xbox oyunu çıkıyor! Özel sayı.

Önümüzdeki hafta sessiz çünkü sadece sekizimiz var Yeni Xbox Oyun Sürümleri Sahneye çıkmak. Çoğu kişi için Tequila Works’ Guild, 6 Temmuz’da Xbox Series X|S ve Xbox One’a geliyor. Bu macera oyunu bir zamanlar Stadia’ya özeldi, bu yüzden sonunda başkalarına da bulaştığını görmek güzel. Siteler.

Önümüzdeki hafta Game Pass’e gelecek yeni oyunlara gelince, 3 Temmuz’da Arcade Paradise’ı ve 5 Temmuz’da Sword and Fairy: Together Forever’ı bekleyin.

3 Temmuz

Echoblade — Xbox Series X|S, Xbox One

6 Temmuz

Kandırmak! Özel Sürüm — Xbox Series X|S, Xbox One

Şehir Sınırları — Xbox Series X|S, Xbox One

Rahatlayın ve ıssız, huzurlu bir adada şehirler inşa edin. Binaları entegre ederek ve alanınızı bir karo üzerine betonlayarak adayı etkili bir şekilde çevrelemek için önceden plan yapın. Her turda bir şirket dağılır, çorak veya dengesiz karoları almaya çalışır.

Gylt — Xbox Series X|S, Xbox One

Tüyler ürpertici ve iç karartıcı bir dünyada geçen GYLT, hayallerinizin gerçeğe dönüştüğü gerçeküstü bir yerde fantezi ve gerçekliğin harmanlandığı bir peri masalı. Bu kötü dünyanın zorluklarını keşfederken korkunç yaratıklardan saklanın veya onlarla yüzleşin.

Eşarp — Xbox Series X|S, Xbox One

Eşarp, kahraman olmanın ne anlama geldiğine dair atmosferik ve duygusal bir yolculuk. Bulmacaları ve 3B platformu birleştiren bir macera oyunu. Güzelce hazırlanmış dünyaları keşfedin ve ejderha şeklindeki bir eşarbın yardımıyla gerçek kaderinizi keşfedin.

7 Temmuz

Toplam Sessizlik — Xbox Series X|S, Xbox One

Bu açık dünya hayatta kalma, gizem ve macera oyununda Bob ve radyo arkadaşlarının radyo şebekelerini nasıl koruduklarını, üzerinde yürüdükleri toprakları nasıl koruduklarını ve kayıp oğlunuzu bulmak için ormanı nasıl sakinleştirdiklerini görün.

READ  Çin, Ukrayna savaşında ateşkes çağrısında bulundu

Sarımsak — Xbox Series X|S, Xbox One

Dileklerini yerine getiren Siber Tanrıça ile tanışmak için kutsal kuleye tırmanmak isteyen, tuhaf, soğan kafalı bir çocuksun. Ama bir şeyler planlandığı gibi gitmedi…

Düşmanlar, tuzaklar ve yenilikçi platform mekanikleriyle dolu seviyelerde yürüyün ve zıplayın. Oyun, basit ve eğlenceli mekaniklerle hayal kırıklığına uğramanızı önleyecek birçok kontrol noktasına ve harika kombo atılmalar yapma seçeneğine sahiptir.

Türün klasiklerinden ilham alan Garlic, hem yeni hem de deneyimli oyuncular için uygun, zorlu ama eğlenceli bir platform oyunudur.

Özellikler
* Hayal kırıklığını önlemek için çoklu kontrol noktaları
* Platform aksiyon oyunu
* Nostaljik piksel sanatı
* Destansı patron savaşları
* Kahramanlığın komik hikayesi

Safari Pinball — Xbox Series X|S, Xbox One, Windows

Safari Langırt Xbox

Afrika’daki birçok hayvanı fotoğraflayıp kaydetmeye çalışabileceğiniz bir langırt makinesi olan Safari Pinball’a hazır olun. Filler, aslanlar, zebralar ve dahası bu masada sizleri bekliyor.

Kendi mekaniğine sahip gizli bir bölge olan Rhino Mağarası da dahil olmak üzere tüm sırları keşfedin.

Tüm görevleri tamamlayın ve yüksek puanınızı çevrimiçi liderlik tablosunda yayınlayın ve arkadaşlarınız arasında dünyanın 1 numarası veya en iyisi olun.

– Oyun salonu tasarımı.
– Tamamlanacak 8’den fazla görev! Bu maceraya hazır mısın?
– Multiball, Extraball, Skillshot, Jackpot’lar…
– Tüm detaylar, ışıklar ve seslerle reprodüksiyon.
– Aralarından seçim yapabileceğiniz 4 farklı kamera.
– Çevrimiçi afiş.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir