Victor Vembanyama ve Britney Spears, Las Vegas restoran olayını anlatıyor

LAS VEGAS – Pop şarkıcısı Britney Spears Perşembe günü yaptığı açıklamada, Perşembe gecesi bir Las Vegas restoranının önünde çaylak forvet Victor Wembaniyama’ya yaklaşmaya çalışırken San Antonio Spurs güvenlik ekibinin bir üyesi tarafından saldırıya uğradığını söyledi.

Olay, bu Spears’ın polisten bir rapor hazırlamasını istediği bildirildi, Wembaniama’nın Cuma günü UNLV’den Thomas & Mack Center’da Charlotte Hornets karşısında merakla beklenen Yaz Ligi ilk maçına çıkmasından sadece iki gün önce geldi. Olayla ilgili olarak herhangi bir suçlama yapılmadı.

“Bir atlet tanıyorum [Wembanyama] Akşam yemeğine gittiğimde otel lobimde,” Spears, Instagram’da uzun bir açıklama yaptı. “Daha sonra başka bir oteldeki restorana gittim ve onu tekrar gördüm. Yanına gitmeye ve başarısından dolayı tebrik etmeye karar verdim. Çok gürültülüydü, bu yüzden dikkatini çekmek için omzuna vurdum.

ABD Basketbolu, FIBA ​​​​Dünya Kupası için yeni oyuncular ve antrenörlerle taze bir başlangıç ​​yapıyor

19 yaşındaki Wembaniyama Perşembe günü gazetecilere verdiği demeçte, kalabalık bir koridorda yürüdüğünü ve güvenlik ekibi tarafından, Catch’in deniz ürünleri restoranı Catch’in dışında “kalabalık oluşturduğu” için durup hayranlarla konuşmaması talimatını aldığını söyledi. Las Vegas bölgesi tesisi.

“bir kişi [Spears] beni aradı” Vambaniyama Perşembe günü bir takım eğitim oturumunda gazetecilere söyledi. “Duramadım. Arkamdan biri tuttu. Durmadım ve ne olduğunu görmemek için düz yürüdüm. Kişi beni omzumdan değil arkadan tuttu. Güvenliğin ittiğini biliyorum. ne kadar güçle bilmiyorum.

Spears’ın kendisine yaklaştığını ancak saatler sonra fark eden Vembanyama, “Güzel bir akşam yemeği yedim. [and had] Çocuklarla eğlenceli bir gece” ve olayın “önemli bir şey olmadığını” düşündü.

Spears, Vembayama’nın “onu arkadan tutmaya” çalıştığı iddiasını yalanladı ve güvenlik ekibi üyesinin “kalabalığın önüne bakmadan yüzüme doğru geri çekildiğini” söyledi. Grammy ödüllü şarkıcı, darbenin gücünün başlangıçta dengesini bozduğunu ve gözlüğünü kaybetmesine neden olduğunu söyledi.

READ  KCAL-CBS Hava Durumu Kızı kamerada canlı yayında bayıldı - Güncelleme - Zaman Çizelgesi

Wembaniama’dan, güvenlik ekibinden veya Spurs’tan bir özür beklemediğini kaydeden Spears, “Bu hikayeyi paylaşmak ve insanları halka örnek olmaya ve herkese saygılı davranmaya teşvik etmek önemlidir.” .

2 metrelik Vambaniyama, geçen ay draftta 1 numara seçilen ilk Fransız oldu ve LeBron James ve Lou Alcindor gibi eski genç basketbol büyükleriyle karşılaştırmalar yaptı. “Wombimania” olarak adlandırılan NBA gelişinin heyecanı, seçmeler için televizyon izleyicisini 6 milyon izleyiciye çıkardı ve Yaz Ligi’ndeki ilk maçına biletleri günler öncesinden tükendi. Genel giriş biletlerinin fiyatları, ikincil sitelerde her biri 200 doların üzerine çıktı.

41 yaşındaki Spears, 1999’daki ilk albümü “… Baby One More Time” 25 milyondan fazla kopya sattığı için bir zamanlar genç bir sansasyondu.

Gelen kutunuza gönderilen en iyi basketbol kapsamını almak için haftalık NBA bültenimize kaydolun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir