Dünya çapında geniş bir izleyici kitlesine sahip MTV yapımı bir dizi olan Teen Wolf, 5. sezonun 20. bölümünü de yayınladıktan sonra ara vermişti.

Fantastik dizi kuşağında yer alan Teen Wolf Türkiye’den de geniş bir izleyici kitlesine sahip.

Dizide son bölümlerde heyecan üst noktalara ulaşırken merak edilen bir çok soru da yanıtlanmış oldu. Yanıt bekleyen sorulardan biri de Gevaudan Canavarı‘nın kim olduğu idi. 1764 ile 1767 yıllarında kurt kardeşliği olayı sonunda gösterilen bir kısa tanıtım ile dizide tanıtılan Gevaudan Canavarı’nın kim olduğu sorusuna yanıt ise; Sebastien Valet idi.

Teen Wolf oyuncuları
Teen Wolf oyuncuları

Öte yandan Dehşet Doktorlarının nasıl bir güce sahip olduğu gizemi de çözüldü. Dehşet Doktorları sayesinde uzun bir süre izleyicilerini merak içerisinde bırakmayı başaran dizi gelecek bölümlerde bu karakterlere yer verecek mi bilinmiyor.

Sponsorlu
DİZİNİN 6. SEZONU NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Teen Wolf’un 6. sezonunun ne zaman başlayacağı sorusuna yanıtı dizi ekibinde olan San Diego Comic Con verdi. Teen Wolf’un Haziran 2016 ayının sonlarına doğru yayına başlanması bekleniyordu. Fakat Haziran ayı bitti henüz yayınlanmadı. Buna karşın MTV’den yeni bir açıklama geldi. Dizinin yayınlanma tarihi ileri alınmış. Başka bir haberimizde Teen Wolf’un 6. sezonunun başlama tarihi yer alıyor. Dizinin 6. sezonunun 20 bölüm olacağı belirtiliyor.

6. SEZON FRAGMANI BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ!

Dizinin yayınlanan 6. sezon fragmanı ise harika bir jeneriğe sahip. Dizi de yer alan karakterlerin yeni özelliklerini dikkate alarak oluşturulan introyu oldukça beğendik.

Ayrıca dizi ile ilgili bilgileri resmi hesaplardan takip etmek isterseniz de buraya tıklamanız yeterli.

Sitemizde yer alan dizi haberleri için buraya tıklayabilirsiniz.