Supernatural dizisine benzer doğaüstü varlıkların olduğu dizileri sıraladık. Umarım bu içeriğimizi beğenirsiniz.

Supernatural dizisini izleyenlerin beğenebileceği dizileri araştırdık ve en uygun olanları önerdiğimiz bir liste hazırladık.

1Grimm

Grimm

Portland’da yaşayan bir polis olan Nick Burkhardt birçok korkunç olay yeri görmüş olmasına rağmen, görmeye başladığı tuhaf görüntülere anlam veremez; Nick görünüşte gayet normal olan insanların bir anda doğaüstü varlıklara dönüştüklerini görmektedir. Ve daha bu yaratıkları avlamaya başlar.

2Haven

Haven

Bir FBI ajanı olan Emily Rose hapisten kaçan bir suçlunun peşinden Main kentinde bulunan küçük bir kasaba olan Haven’a gelir ve burada bir takım doğaüstü olaylarla karşılaşır.

3Dominion

Dominion

Legion (Kıyamet Melekleri) adlı filminden esinlenerek hazırlanan Dominion, epik bir doğaüstü drama dizisi. Gabriel tarafından oluşturulan bir melekler ordusu, insanlığa karşı savaş açar. Ancak bir baş melek olan Michael, insanlığın yanında yer alır ve Gabriel’a karşı savaşmaya karar verir.

4Lucifer

Lucifer

“Cehennem Lordu” olarak bilinen Lucifer Morningstar; Los Angeles Polis Departmanı için suçluları yakalamaktadır. Ancak Lucifer’in bir sırrı vardır: Bu çekici adam, aslında yeryüzüne düşmüş bir melektir!

5Outcast

Outcast

Şeytanlarla yoğun bir şekilde ilgilenen, içkici, kumarcı ve kendisinin yeryüzündeki kötülüklere karşı koymak üzere Tanrı’nın bir askeri olduğuna inanan rahip Reveren Anderson karakteri dizide yer alıyor.

6Sleepy Hollow

Sleepy Hollow

250 yıllık uykunuzdan uyansanız, Dünya’yı yıkılmanın eşiğinde bulsanız ve insanlığın son umuduysanız ne yapardınız? Dizide başsız bir süvari diriliyor.

7Moonlight

Moonlight

Mick St. John adında özel bir dedektif karakterimiz evlenmek üzere olduğu Caroline adında bir vampir tarafından baştan çıkarılıyor ve ısırılıyor. Bu ısırıktan sonra kaderi değişiyor. Artık o, sonsuza kadar genç, yakışıklı ve karizmatik kalacak bir ölümsüz doğaüstü yaratık oluyor.

8Merlin

Merlin

Kral Uther tarafından yönetilen Birleşik Krallık’ta büyücülerin sihir yapmalarının yasaklandığı bir dönemde, doğaüstü yeteneklere sahip Merlin adındaki genç Prens Arthur’la karşılaşıyor. İki genç adamın rekabetle başlayan tanışıklıkları kısa sürede dostluğa dönüşüyor ve ülkenin kaderinde büyük rol oynuyorlar.