Şartlar ve Koşullar

Via Haber .NET Çevrimiçi İnternet Hizmetleri Şartları ve Koşulları

1. ViaHaber.NET’e Hoş Geldiniz!

Öncelikle internet hizmetlerimize ilginizden dolayı size teşekkür ederiz!

2. Hizmet Koşullarımız

Hizmetlerimizi kullanarak Gizlilik kurallarımızı kabul etmiş olursunuz. Gizlilik kuralları unvan farketmeksizin bütün kullanıcılara eşit olarak uygulanır. Gizlilik hükümleri arasında herhangi bir uyuşmazlık olması durumunda, ViaHaber.NET bu şartları değiştirme hakkını saklı tutar.

3. Hizmetlerimizin Kullanılması

ViaHaber.NET hizmetlerini yalnızca önceden belirlediğimiz kurallara göre ve Türkiye hukuk sisteminde geçerli yasaların izin verdiği şekilde kullanabilirsiniz. Hizmetlerimizi kötüye kullanmayın. Hizmetlerimizin kötüye kullanılmasından doğabilecek herhangi bir hukuksal işlemde sorumlu kişi belirlenen cezaya tabi tutulacaktır.

Hizmetlerimizin kötüye kullanımı tespit edildiğinde ise kullanıcının İP numarası belirlenip gerek görülmesi halinde çevrimiçi internet hizmetlerimizde engellemeye tabi tutalacaktır.

4. Hizmetlerimizde Değişiklikler

Sürekli olarak kullanıcılarımızın ilgisine yönelik hizmetlerimizi geliştiriyoruz ve düzenliyoruz. İstediğimiz zaman “Hizmet Şartlarını ve Koşullarını” kullanıcılara bildirmeksizin değiştirme hakkımızı saklı tutuyoruz.

  • Hakkımızda daha fazla bilgi sahibi olmak isterseniz. Lütfen sitemizde yer alan “Hakkımızda” sayfasına göz atın.
  • Bize ulaşmak isterseniz. Lütfen sitemizde yer alan “İletişim” sayfasından mesaj yollayın veya iletişim@viahaber.net adresine e-posta gönderebilirsiniz.
  • Web hizmetlerimizde tanıtım ve reklam çalışmalarımızı öğrenmek isterseniz. Lütfen sitemizde yer alan “Reklam” sayfamıza göz atın.