Rickie Fowler, Los Angeles’ın orta noktasında tek başına başrolde.

LOS ANGELES – Rickie Fowler Cuma öğleden sonra kaldığı yerden devam etti.

Fowler, Perşembe günü Xander Schauffele ile 62’lik bir turnuva rekoru kırdıktan sonra Los Angeles Country Club’da ikinci turda ilk üç deliğinden üçünü bir araya getirdi. Bu gerginlik onu, ABD Açık’ın sabah dalgasında etkileyici bir ikinci turun ardından kısa bir süre için tek başına liderliği ele geçiren Wyndham Clarke’ı geçti.

Çok tutarsız bir raunt geçirmesine rağmen – Fowler sekiz birdie ve altı bogey yaptı – 68’in altında 2 ile bitirdi. Bu, Fowler’ı hafta boyunca 10’un altında, Clarke’ın ve sahanın geri kalanının bir vuruş önünde yaptı.

Rory McIlroy, son beş çukurunda dört kuş bulunan sağlam bir bitiş sayesinde 8-under’de üçüncü sırada yer alıyor. Xander Schauffele onu Cuma gecesi geç bir kuşla eşleştirdi. Harris English 7-under ile beşinci olarak berabere kaldı ve Dustin Johnson 6-under ile paketin lideri. Eski Masters yıldızı ve eski ABD Amatör şampiyonu Sam Bennett ilk 10’u tamamladı.

Cut için 2-over’a ayarlanmış, Cuma günü zorlu bir 11-over yapan Jordan Spieth, Phil Mickelson, Max Homa ve Justin Thomas gibi büyük isimleri yendi.

Cuma gününün tüm eylemlerini Yahoo Sports aracılığıyla takip edin:

Rickie Fowler ve Xander Schaffel Perşembe günkü açılış turlarında 62 sayı ile ABD Açık rekorunu eşitlediler. (Ezra Shaw/Getty Images)

READ  Kartallar vs. 49ers tahmini, oranlar, dağılım, başlangıç ​​zamanı: 2023 NFC Şampiyonası Maçı 16-6 tahminleri, rulo modeline göre

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir