Dün gerçekleştirilen polis baskınıyla yakalanan şarlatan Adnan Oktar ve örgütünden bazı kişilerin, örgüt hakkında itirafçı oldukları aktarıldı.

Adnan Oktar

İfade veren bazı kişilerin, itaatsizlikten ceza alan bir kadına, 24 saat içinde 20 erkeğin tecavüz ettiğini söyledikleri iddia edildi.

Polis, 2 yıl süren takibin ardından dün Adnan Oktar ve örgütüne şafak operasyonu yapmıştı.

Operasyon sonucu 170’ten fazla kişi gözaltına alınmıştı.

Gözaltına alınanların yaşlarının 11 ile 40 arasında değiştiği belirtildi.

70 kişi ise Adnan Oktar’dan şikayetçi oldu. Gözaltı kapsamında verilen itirafçı ifadelerinde “İtaatsizlikten ceza alan kadına 24 saatte 20 erkek tecavüz ediyordu” cümlesi yer aldı.

“GÖRÜNTÜLERLE ŞANTAJ YAPILDI”

kedicik adnan oktar ile ilgili görsel sonucu

Posta Gazetesi’nin haberine göre; örgütten kaçıp itirafçı olanların iddiaları kan dondurdu.

Bir itirafçı, şunları söyledi:

“95 örgüt evi var. Erkek müritler, bölge bölge çalışıyor. Zengin muhitlerde kandırdıkları kadınları evlere getiriyorlar. Bu kadınlara çekilen ilişki görüntüleri ile şantaj yapılıyor. Tuvaletlerde bile kamera vardı. İtaatsizlikten ceza alan kadına 24 saatte 20 erkek tecavüz ediyordu. Tacize uğrayanlar arasında çocuklar da vardı.”

KADINLAR MÜRİTLERİN SEKS KÖLESİ YAPILDI

kedicik ile ilgili görsel sonucuAdnan Oktar, A9 isimli TV kanalında ‘Kedicik’ diye isim taktığı kadınlar ile program yapıyordu.

İtirafçıların aktardığı bilgiye göre; mürit kadınlar nüfuzlu yerli-yabancı kişilere şantaj yapmak için de kullanılıyordu. Kadınlar ise erkek müritlerin seks kölesiydi.