CHP’nin cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, yarın gerçekleştirmeyi planladığı iki mitingi sesinin kısılması sebebiyle iptal edebileceğini açıkladı.

İnce, yarın yapmayı planladığı iki mitingi sesinin kısılması nedeniyle iptal edebileceğini belirterek, ileri bir tarihte bunu telafi edeceğini söyledi.

GÜNCELLEME: İNCE, MİTİNGLERİN YAPILACAĞINI AÇIKLADI!

Sponsorlu
Muharrem İnce

İnce, Twitter hesabından “Sesim kısıldı, yarın yapmayı planladığımız Zonguldak ve Bartın mitinglerimizi iptal edersek kusura bakmayın. Önümüzdeki günlerde telafi ederiz.” paylaşımında bulundu.

Muharrem İnce, seçim sürecinde şimdiye kadar 15 ilde miting yaparak diğer rakiplerine göre seçim kampanyasını en hızlı devam ettiren aday olarak öne çıkıyor.

Gittiği illerdeki bazı büyük ilçeleri de ziyaret eden Muharrem İnce’nin, 24 Haziran’a kadar 50 ilde miting yapması planlanıyor.

Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’nun ise Muharrem İnce’ye destek ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimi için partisine oy istemek amacıyla İstanbul, İzmir, Ankara gibi büyükşehirlerde sınırlı sayıda miting yapacağı belirtiliyor.

Muharrem İnce’nin 21 Mayıs Pazartesi günü Bartın ve Zonguldak’ta, 22 Mayıs Salı günü Düzce ve Bolu’da, 23 Mayıs Çarşamba günü ise Erzincan ve Sivas’ta olması bekleniyor.

İnce, 25 Mayıs Cuma günü ise Uşak ve Afyonkarahisar’da miting düzenleyecek.