CHP’nin 24 Haziran seçimlerdeki Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce “Seçim gecesi kendi ekibi tarafından kaçırıldı” iddiasını kaleme alan Türkiye Gazetesi yazarına çok sert cümlelerle tepki gösterdi.

CHP’li Muharrem İnce, hakkında yazı yazan Türkiye gazetesi yazarı Fuat Uğur ‘un “24 haziran gecesi kendi ekibi tarafından kaçırıldı” iddiasına çok sert yanıt verdi.

İşte Muharrem İnce’nin o paylaşımı:

“Fuat Uğur denen gazeteci bozuntusu seçim gecesi ile ilgili yazdıklarını ispatlamazsan alçaksın, namussuzsun, şerefsizsin! Senin gibi alçaklar köşelerinden böyle yalanlarla havladıkça mücadele azmim artacaktır.”

Fuat Uğur ne yazmıştı?

Türkiye gazetesi yazarı Fuat Uğur, İnce hakkında ortaya atılan tehdit ve kaçırılma iddiaları ile ilgili 30 Haziran’da bir yazı kaleme almıştı.

“Bu bir şaka değil, kimseyle de dalga geçmiyorum” diyerek yazısına başlayan Uğur, İnce’nin kendi ekibi tarafından otelden alınıp evinin yatak odasına kapatıldığını öne sürmüştü.

Uğur’un yazısından ilgili bölüm şöyle:

“İnce’yi konuşturmuyorlar, kaçırdılar ve susturdular. Tehdit ettiler. Tehdit kısmı hariç hepsi doğruydu. Muharrem İnce kaçırılmış, konuşması engellenmiş ve susturulmuştu.
Kendi ekibi tarafından.”