LeBron James, mutlaka kazanması gereken Lakers’ta Nuggets’a 4’e 4 liderlik ediyor; Canlı güncellemeler, skorlar, nasıl izlenir, TV

İstatistik, bu konferans finallerinde her yerde bulunur: NBA playoff’larında hiçbir takım 3-0’lık bir açıktan geri dönmedi. Los Angeles Lakers, Pazartesi gecesi Denver’da oynanan 4. maçta böyle bir boşlukla karşı karşıya. Denver Nuggets hiçbir zaman bir playoff rakibini süpürmedi.

Jamal Murray, “Bir sonraki maçın başka bir sınav olacağını biliyoruz,” dedi. Associated Press’e göre. “Daha agresif olacaklar. [Anthony Davis] Daha agresif. LeBron [James] daha agresif olacak, bu yüzden kalabalık daha büyük olacak.”

Batı Konferansı’nın hiçbir zaman tam olarak yerleşmediği bir sezonda, Nuggets açık bir şekilde duruma ayak uydurdu ve her gelene karşı üstünlüğünü kanıtladı.

Nikola Jokic, “Yani, takımımdan asla şüphe duymadım,” dedi. Associated Press’e göre. “Doğru zamanda adım atabilecek bazı iyi oyuncularımız var ve biz de öyle yaptık.”

Los Angeles Lakers forveti LeBron James, 22 Mayıs 2023 Pazartesi günü Los Angeles’ta NBA Batı Konferansı Finalleri 4. maçının ilk yarısında Denver Nuggets’a karşı şut çekiyor. (AP Fotoğrafı/Mark J. Terrill)

Lakers’ta Nuggets Nasıl İzlenir?

DSÖ: HAYIR. 7 numaralı Los Angeles Lakers’ta 1 numaralı Denver Nuggets

Ne: Batı Konferansı Finalleri, 4. Maç (Nuggets önde, 3-0)

Nerede: Crypto.com Arena, Los Angeles

Ne zaman: 20:30 ET Pazartesi

TELEVİZYON: ESPN

Los Angeles Lakers canlı güncellemelerinde Denver Nuggets’ı takip edin

Yahoo Sports’ta Paul Don’t Lie podcast’ini dinleyin

READ  Prens Harry'nin anı kitabı satış rekoru kırdı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir