Küçük Leyla’nın ölümüyle ilgili gözaltına alınan bir kişi serbest bırakıldı.

Gözaltına alınan kişinin bir kadın olduğu öğrenildi.

Leyla’nın ölümüyle ilgili yürütülen çalışma kapsamında  4 yaşındaki Leyla Aydemir’in cansız bedeninin bulunmasına ilişkin soruşturmada Osmaniye’den Bezirhane Köyü’ne gelen ve kendini “medyum”, “cinci hoca” olarak tanıtan bir kadının gözaltında olduğu aktarılmıştı.

Sponsorlu

Leyla’nın ölümüne ünlülerden tepki: Yeter artık!

Ünlü isimler de acı haber sonrası tepki gösterdi. Sosyal medyada tepkilerin yükseldiği olayla ilgili bazı ünlüler paylaşım’da bulundu.

işte o paylaşımlardan bazıları:

Özgün Uğurlu

Ne söylenebilir ki… Hangi kelimeler doğru ifade edebilir bilmiyorum. Biz ne söylersek söyleyelim, bu güzel çocukların annelerine babalarına, kardeşlerine sormak lazım katillerine,istismarcılarına ne ceza verilsin diye. Öyle uzaktan konuşmak kolay.Bizler ki yavrularımızın saçına zarar gelse dünyaları yakmaz mıyız? Ateş düştüğü yeri yakıyor. Allah kimselere yaşatmasın diyeceğim ama neredeyse her gün benzer haberler okuyoruz. Bunlar bizim duyduklarımız, gördüklerimiz. Kim bilir neler oluyor,neler yaşanıyor. Çok acil bir çözüm bulunmalı.

Işın Karaca

Maviş’im..#leyla Mekanın cennet olsun minik melek. Sana bunu yapanların hesabı elbet sorulacak. Sana bunu yaşatanlar aynı acıyı yaşamadan ölmez. Allah’ın adalet tartısı bize bunu öğretti. Kötülükte öteye gitti bu mesele artık. Lütfen büyüklerimiz bu sapkın sapık vicdanları toplumdan yok etsin.