Kitap okumayı seven bir insansanız bu haberimiz sizin için.

Bu incelememizde kullanışlı bir sanal kütüphane olan 1000kitap’ı değerlendirdik. Kitap seven insanlar sürekli olarak yeni çıkan veya çok okunan kitaplara ilgi duyarlar. Son dönemde en çok ilgi gören kitapları kolaylıkla bulabileceğiniz gibi bu kitaplar üzerine yapılan eleştiri ve yorumları da site üzerinden okuyabiliyorsunuz. Kitabı okuyan kişiler tarafından yapılan eleştiriler sizin için yol gösterici olabilir. Bunları okuyarak kitap hakkında ön bilgi edinebilir. Okumak istediğiniz bir kitabın diğer okurlar tarafından beğenilmiş olması önemli çünkü bir kitap güzel ise insanlar tarafından takdir edilir.

1000kitap giriş
1000kitap

Sitede; keşfet, öne çıkanlar, dünün en’leri, alıntılar, kitap incelemeleri ve kitap türleri gibi farklı kategorilerde listelenmiş kitaplar bulunmakta.

1000kitap, sosyal medya benzeri bir sistemle çalışmakta, Yani; beğendiğiniz bir kitabın yazarını takip edebilir veya okurlar arasında etkileşimler sağlayabilirsiniz.

Sponsorlu

Siteye üye olarak düzenli olarak okuduğunuz kitaplar hakkında eleştiriler yapabilir, yazarları takip edip onların yeni çıkacak kitaplarını öğrenebilirsiniz.