Kaynak – Vikingler pas acele eden Zatarius Smith’in Browns ticareti

Jack TrotterESPN personel yazarı12 Mayıs 2023, 20:06 ET3 dakika okuma

Browns, 2023 programını yayınlamaya hazırlanıyor

Brownie the Elf Ring vs. Browns 2023 Takvimi Miz ve Nathan Zegura yoruma katılıyor.

BEREA, Ohio — Cleveland Browns Cuma günü savunmasını güçlendirdi ve Minnesota Vikings ile Pro Bowl’da üç kez pas pas yapan Zatarius Smith için bir takas yapmayı kabul etti, bu ESPN tarafından doğrulandı.

Kaynak, Minnesota’nın anlaşmada bir çift beşinci tur seçim (2024 ve 2025) alacağını söyledi. Smith’e ek olarak Cleveland, 2025’te altıncı tur ve 2025’te yedinci turda geri dönüyor.

30 yaşındaki Smith, All-Pro Myles Garrett ile takım oluşturarak Cleveland’a NFL’deki en verimli pas atma ikililerinden birini verecek. ESPN İstatistikleri ve Bilgi Araştırmasına göre Smith, son dört sezonun üçünde 10’dan fazla çuval geçiren beş oyuncudan biri; Garrett diğerlerinden biriydi.

Smith, 2022’de Vikingler ile 10 çuval geçirdi. Smith, 2019 ve 2020’de Green Bay Packers için arka arkaya Pro Bowl sezonlarında 26 çuval için bir araya geldi. Sözleşmesinde hala 11 dolardan fazla garantili maaş var.

9 Mart’ta Smith, Vikinglere bir veda mesajı gibi görünen bir tweet attı ve organizasyona “harika bir sezon ve deneyim” için teşekkür etti. Ancak o zamanki kaynaklar, Smith’in sözleşmesi olduğunu ve ekibin onu serbest bırakma planının olmadığını söyleyerek, takas görüşmeleri olasılığını öne sürdü.

Vikingler, NFL’nin serbest oyuncu müzakere döneminin ilk gününde pass-acele eden Marcus Davenport ile bir anlaşmaya vardığında bir takas olasılığı yoğunlaştı.

Smith, geçen baharda Vikings ile üç yıllık, 42 ​​milyon dolarlık bir serbest oyuncu sözleşmesi imzaladı. Vikingler, yeni teknik direktör Kevin O’Connell tarafından tercih edilen bir 3-4 şemasında deneyimli Daniel Hunter ile eşleşmesi için onu bir dış savunma oyuncusu olarak istedi.

Smith, ilk yedi hafta boyunca 8,5 çuval üreterek sezona güçlü bir başlangıç ​​yaptı, ancak kronik bir diz sakatlığı onu yavaşlattı ve normal sezonun geri kalanında sadece 1,5 çuval başardı.

Browns, bu sezon dışında savunmalarına birkaç ekleme yaptı bile. Daha önce serbest oyuncu döneminde, tecrübeli savunma tarafı Dalvin Tomlinson, güvenlik Juan Thornhill ve Cleveland’ın savunma tarafında rotasyonunu tamamlamak için Garrett ve Smith’e katılacak olan Ogbonia Okoronkwo ile sözleşme imzaladılar.

NFL Network önce ticaret anlaşmasını duyurdu.

ESPN’den Kevin Seifert bu rapora katkıda bulundu.

READ  Justin Bieber, Justice World Tour'un Kalan Tarihlerini İptal Etti

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir