Yaşadığı sağlık problemi sonrasında normal hayatına geri dönen ünlü oyuncu Kadir İnanır, ülkede yaşananlara karşı herkesin duyarlı olması gerektiğini ifade etti.

Habertürk’ten Tarkan Abdullahoğlu’nun haberine göre, önceki gün bir alışveriş merkezinde gazetecilerle sohbet eden İnanır, “Memleketimizde olup bitene karşı aşırı duyarlı olmak zorundayız. Problem varsa ortadan kalkması için mücadelenin içerisinde olmak gerekir, kenara çekilip beklemekle olmaz. Herkes ellerini birleştirecek. Eller birleştiği zaman o ele ‘barış’ denir” ifadelerini kullandı.

Muğla’nın Dalaman ilçesine yerleştiği yönündeki haberlerle ilgili, “Ara ara oradayım, gidip geliyorum” açıklamasını yapan oyuncu sağlığının iyi olduğunu söyledi.

İnanır daha önce yeniden ekranlara dönüp dönmeyeceği yönünde gelen sorularla ilgili olarak da, “Biliyorsunuz önümüzde 24 Haziran seçimleri var. Önce o bir geçsin de sonrasına bakarız. Önce ülkemizin projesi var. Önce ülkemizin sorunları bir çözülsün gerisine bakacağız” cevabını vermişti.

Ziyareti sırasında alışveriş yapan İnanır hayranlarının fotoğraf çekme isteğini de geri çevirmedi.

[Via Habertürk]