iOS 16.4 beta 4 şimdi geliştiricilerin kullanımına sunuluyor

Apple, iOS 16.4 beta 4’ü, önceki betanın yayınlanmasından bir hafta sonra, bugün geliştiricilerin kullanımına sunuyor. Geçtiğimiz birkaç hafta boyunca ayrıntılı olarak ele aldığımız gibi, iOS 16.4, iPhone kullanıcıları için bir dizi yeni özellik ve değişiklik içeriyor.

Güncelleme: Apple, kayıtlı kullanıcılara iOS 16.4 beta 4 ve diğer yazılım güncellemelerini yayınladı Apple Beta Yazılım Programı.

iOS 16.4 beta 4, bugün kayıtlı geliştirici beta test kullanıcıları için kullanılabilir. Bir güncelleme mevcut olduğunda, Ayarlar uygulamasına gidip Genel’i ve ardından Yazılım Güncelleme’yi seçerek yükleyebilirsiniz. Yeni güncelleme, bu hafta içinde herkese açık beta test kullanıcılarına yayınlanacak. Bugünün güncellemesinin yapı numarası 20E5239b’dir.

iOS 16.4’teki yenilikler neler?

iOS 16.4, beta testi planlandığı gibi devam ederken önümüzdeki birkaç hafta içinde genel kullanıma sunulacak. Brezilyalı operatör Claro, bu ayın sonlarında iOS 16.4’ün piyasaya sürülmesiyle iPhone sahipleri için bağımsız 5G’yi etkinleştirmek için Apple ile birlikte çalıştığını söyledi.

Apple, iOS 16.4’e ek olarak aşağıdaki yazılım güncellemelerinin de beta testini yapıyor:

  • iPadOS 16.4 Beta 4
  • watchOS 9.4 beta 4
  • tvOS 16.4 Beta 4
  • macOS Ventura 13.3 Beta 4

iOS 16.4 beta 4 veya iPadOS 16.4 beta 4’ün bugünkü sürümünde herhangi bir değişiklik var mı? Aşağıda veya yorumlarda bize bildirin twitter @9to5Mac.

FTC: Gelir getiren otomatik satış ortağı bağlantıları kullanıyoruz. Daha öte.

READ  Kar fırtınası Kanada'yı elektriksiz bir şekilde vururken iki kişi öldü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir