Bu geceye damga vuran görüntü! Abdullah Gül ve Temel Karamollaoğlu salona birlikte girdi. İşte detaylar…

DbkNn50WkAEmwtu

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu ile 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Erbakan Ödülleri törenine birlikte giriş yaptı.

Sponsorlu

DbkNn51W4AAq1GR

İstanbul Beşiktaş Mustafa Kemal Kültür Merkezi’nde (MKM) gerçekleştirilen ‘Erbakan Ödülleri’ törenine Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu ile 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül de katıldı.

Media preview

Bu geceye damga vuran görüntü! Abdullah Gül ve Temel Karamollaoğlu salona birlikte girdi

Via Hatırlatıyor: Ne Olmuştu?

Öte yandan, Saadet Partisi ve CHP’nin Abdullah Gül’ü aday göstereceğine dair haberlerin ardından Erdoğan’dan açıklama gelmişti.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Abdullah Gül’ün karşısına rakip olarak çıkıp çıkmayacağına dair “Böyle bir problemimiz, derdimiz yok. 5 Mayıs’ta meydanda kimlerin olacağını göreceğiz” demişti.

Ayrıca AKP Konya Milletvekili ve eski Başbakan Ahmet Davutoğlu ile 11.Cumhurbaşkanı Abdullah Gül dün İstanbul’da bir araya gelmişti.

Habertürk TV’den Çimen Çetin’in haberine göre görüşme, Abdullah Gül’ün daveti üzerine gerçekleşti ve yaklaşık bir saat sürmüştü.

Diğer taraftan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’la görüşen AKP’nin kurucularından ve eski Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, “Görüşmede her konuyu konuştuk” dedi.

Bülent Arınç, Erdoğan ile yaptığı görüşme sonrasında basın mensuplarının sorularını cevapladı.

Görüşmede Erdoğan ile Abdullah Gül’ün adaylığı konusunu da ele aldıklarını fakat bilgi verme yetkisine sahip olmadığını belirten Arınç, “Görüşmelerimiz devam edecek” diye de ekledi.

KaydetKaydetKaydetKaydet