Hâlâ Yakalayabileceğiniz 185+ En İyi Uzatılmış Prime Day Fırsatı

— Öneriler, hakemli yazarlar tarafından bağımsız olarak seçilir. Bağlantılarımız aracılığıyla yaptığınız satın alımlar bize ve yayıncı ortaklarımıza komisyon kazandırabilir.

GÜNCELLEME 15:45 EST: İki günlük alışveriş etkinliğini kaçırdıysanız, bu sayfayı gün boyunca Amazon’da hâlâ mevcut olan tüm fırsatlarla güncelleyeceğiz. – John Winkler, incelendi

ilk gün Bitmiş olabilir, ancak en yüksek puan alan TV’ler, pişirme kapları, elektrikli süpürgeler, giysiler ve daha fazlasında hala yüzlerce fırsat var. kurtarmak istiyor musun dizüstü bilgisayarlar, kulaklıklar Veya diğer teknolojik araçlarda, Amazon’un yılın en büyük satışından elde edilebilecek çok sayıda fırsat var.

Amazon Prime Day fırsatlarını satın alın

En İyi 10 Genişletilmiş Amazon Prime Day Fırsatı

Dyson Outsize+ Kablosuz Elektrikli Süpürge

Bu uzatılmış Prime Day fırsatıyla Dyson Outsize+ Kablosuz Elektrikli Süpürgede %25 tasarruf edin Amazon’da 715 ABD Doları (234,99 ABD Doları tasarruf edin)

➤En İyi Amazon Fırsatları:10 Amazon Prime Day Cihazı Amazon Fire Sticks, Echo Dot Hoparlörler ve Halka Kameralar

Prime Day Dizüstü Bilgisayar Fırsatları

Amazon’da Dizüstü Bilgisayar Fırsatları Satın Alın

Prime Day Apple Fırsatları

Amazon’da Apple fırsatları satın alın

Prime Day TV Fırsatları

Amazon’da TV fırsatları satın alın

Prime Day Geçersiz Fırsatlar

Amazon’da elektrikli süpürge fırsatları için alışveriş yapın

Prime Day yıldırım fırsatları

Amazon’da Yıldırım Fırsatları Satın Alın

Prime Day yatak ve şilte fiyatları

Amazon’da yatak fırsatları satın alın

Prime Day Oyun Fırsatları

Amazon’da video oyunu fırsatları için alışveriş yapın

Prime Day Kulaklık Fırsatları

Amazon’da kulaklık fırsatları için alışveriş yapın

Prime Day teknoloji fırsatları

Amazon’da teknoloji fırsatları satın alın

Prime Day Ev Aletleri

Amazon’da Ev Aletleri Satın Alın

Ge Profile Opal 2.0 Tezgah Üstü Nugget Buz Makinesi

Amazon’da Ge Profile Opal 2.0 Tezgah Üstü Nugget Buz Makinesinde %9 Tasarruf Edin Amazon’da 541 ABD Doları (38 ABD Doları Tasarruf Edin)

Amazon’da mutfak aletleri satın alın

Prime Day mutfak fırsatları

Amazon’da mutfak fırsatları için alışveriş yapın

Prime Day Güzellik Fırsatları

Amazon’da güzellik fırsatları satın alın

Prime Day ev ve veranda mobilya fiyatları

Amazon’da Ev Eşyaları Satın Alın

➤Walmart+ Haftalık İndirim:Amazon Prime Day’e rakip olan TV’ler, dizüstü bilgisayarlar ve Apple ürünlerinde Walmart+ fırsatları

Prime Day Grill Fırsatları

Amazon’da ızgaralar ve ızgara fırsatları için alışveriş yapın

İşte anlaşma:Tekliflerimize ve öneri bültenimize abone olun İstediğiniz ve ihtiyacınız olan her şeyde günlük tasarruf için.

Prime Day çim ve bahçe fırsatları

Amazon’da çim ve bahçe fırsatları için alışveriş yapın

Prime Day Ev Temelleri

Amazon’da temel ev ihtiyaçları için alışveriş yapın

İşte anlaşma: Grubumuza katıl Teklifler ve Rec bülteni İstediğiniz ve ihtiyacınız olan her şeyde günlük tasarruf için.

Prime Day sağlık ve fitness fırsatları

Amazon’da sağlık ve fitness fırsatları için alışveriş yapın

Birinci Gün Yaşam Tarzı Fırsatları

Amazon’da yaşam tarzı fırsatları satın alın

Prime Day Evcil Hayvan Fırsatları

Amazon’da evcil hayvan malzemeleri satın alın

Prime Day oyuncak fiyatları

Amazon’da oyuncak fırsatları için alışveriş yapın

➤Kıyafet Muhafazası:Nordstrom Yıldönümü İndirimine erken erişim elde edin—Spanx, Michael Kors’tan tasarruf edin

Amazon Prime Günü nedir?

Amazon Prime Günü Amazon Prime üyeleri için yıllık iki günlük bir alışveriş etkinliğidir. Her yıl, en sevdiğimiz ürünlerimizden bazılarında satışlar çok başarılı fırsatlarla karşılanıyor; kulaklıklar, robot elektrikli süpürgeler, fritözler ve daha fazlasında büyük tasarruflar olduğunu düşünün. Özel iki günlük satış, yeni ve mevcut Prime üyelerine açıktır. Henüz bir Amazon Prime abonesi değil misiniz? Endişelenme, yapabilirsin Bugün kayıt Ol Kurtarmaya başla.

Amazon Prime Günü 2023 ne zaman?

Amazon Prime Day 2023 İndirimi Başlıyor 11 Temmuz Ve koştu 12 Temmuz. Tüm Amazon Prime Day fırsatlarını takip edeceğiz ve satış boyunca tasarrufları canlı olarak takip edeceğiz.

Prime Day fırsatlarını satın almak için Amazon Prime üyeliğine ihtiyacınız var mı?

Evet. Amazon Prime Gününe Özel Asıl üyeler. Etkinlik, Prime aboneleri için en iyi fırsatları sunuyor. Prime üyesi değilseniz, bu harika fırsatlardan yararlanmak için Amazon Prime ücretsiz deneme sürümüne veya Prime üyeliğine kaydolabilirsiniz.

Amazon Prime’ın maliyeti nedir?

Standart bir Amazon Prime üyeliği, size ayda 14,99 ABD doları veya bir yıllık abonelik için 139 ABD doları geri getirecektir. Bu arada, öğrenciler ve uygun devlet yardımı alıcıları Prime’a %50’ye varan indirimle kaydolabilirler.

➤Amazon Prime Üyelik İndirimi:Hangi Prime üyelik indiriminin sizin için işe yaradığını öğrenin

Amazon Prime Day sırasında ne satın almalıyım?

TV’lerde, Dizüstü Bilgisayarlarda büyük indirimler bekliyorsanız, Mutfak aletleri Amazon Prime Day, incelenen ve onaylanan binlerce üründe nadir indirimlere sahiptir. Geçtiğimiz yıllarda, Amazon Prime Day, yüksek fiyatlı ürünlerde etkileyici tasarruflar sunarak yeni cihazlara ve ev eşyalarına yatırım yapmak için mükemmel bir zaman haline geldi. Ev eğlence sisteminizi yükseltmek istiyorsanız, fırsatlar için alışveriş yapmanızı öneririz. En Çok Puan Alan Akıllı TV’ler. Bu arada, evde restoran kalitesinde yemek pişirmek istiyorsanız indirimlere göz atın Müşterilerin Favori Fritözleri Ve Düdüklü tencere.

Amazon Yıldırım Fırsatları nedir?

Yıldırım fırsatları, Amazon’un bir üründe kısa bir süre için sunduğu zamana duyarlı indirimlerdir. Bir müşteri, anlaşma sona erene veya tüm indirimler talep edilene kadar bir tane alır.

Prime Day fırsatları gün boyunca değişir mi?

Evet. Amazon ve diğer çevrimiçi perakendecilerdeki fiyatlar herhangi bir günde değişebilir, ancak Prime Day fiyatları tüm yıl boyunca göreceğimiz en düşük fiyatlardan bazılarıdır ve fırsatlar hızla tükenir – ve bu olduğunda, mevcut olan tek ürün diğer satıcılardandır. veya daha düşük rekabetçi bir fiyata. Özellikle yıldırım fırsatları, Amazon’un sınırlı süreli, sınırlı sayıda en çok satan ürünleridir ve genellikle hızlı bir şekilde aranır ve gittiklerinde de giderler. Bazen en iyi anlaşma fiyatı tekrar gelir, ancak istediğiniz bir ürün için iyi bir fiyat alırsanız, beklemeyin, yoksa kaçırabilirsiniz.

Prime Day fırsatları her iki günde de aynı mı?

Amazon, 48 saatlik Prime Day satış etkinliği sırasında sürekli olarak yeni fırsatlar yayınlıyor. Bir fırsat iki gün sürerken, diğerleri sınırlı bir süre için kullanılabilir veya hızla tükenir.

Amazon Prime Günü ne kadar sürer?

Amazon Prime Day, genellikle 48 saatlik bir alışveriş etkinliğidir. Fırsatlar genellikle yalnızca birkaç günlüğüne geçerli olsa da, indirim, olmazsa olmaz gadget’ları ve ev eşyalarını büyük indirimlerle almak için en iyi fırsatlardan biridir.

Amazon Prime Günü ne zaman sona eriyor?

Amazon Prime Day, genellikle etkinliğin ikinci gününden sonraki gece sona erer. En büyük indirimlere sahip fırsatlardan bazıları etkinliğin sonunda tükenecek veya sona erecek olsa da, etkinlikten önce ve sonra alışveriş yapabileceğiniz en iyi Amazon fırsatlarını size bildireceğiz.

Prime Day bir Dolandırıcılık mı?

Amazon Prime Day %100 yasal olsa da, alışveriş yapanlar sahte web sitelerine, üçüncü taraf satıcılar tarafından yapılan dolandırıcılıklara ve ödeme bilgilerini veya kişisel bilgileri isteyen dolandırıcılardan gelen istenmeyen e-postalara veya aramalara karşı her zaman dikkatli olmalıdır.

Hangi mağazalar rakip Amazon Prime Day indirimleri sunuyor?

Amazon Prime Day, Amazon’a özel olsa da, birçok popüler perakendeci genel olarak benzer indirimler sunar. Tarihsel olarak, en yüksek puan alan ürünlerde rekabet eden satışlar gördük Walmart, hedef, Nordström, yolcu Ve En iyi satın alım. Amazon Prime Day 2023’e kadar bir Amazon Prime hesabınız yoksa, uygun fiyatlı hizmetler sunan alternatif perakendecilerden alışveriş yapmak daha iyidir.

Amazon’da Prime Day Fırsatları Satın Alın

Ürün uzmanları incelendi Tüm alışveriş ihtiyaçlarınızı karşılayın. yeniden değerlendirildi Facebook, twitter, instagram, TikTok Veya Flipboard En son fırsatlar, ürün incelemeleri ve daha fazlası için.

Fiyatlar, bu makalenin yayınlandığı sırada doğruydu ancak zaman içinde değişebilir.

READ  Türkiye'nin yeni depremi enkazı yıktı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir