Hakkımızda

27 Şubat 2016 tarihinde yayın hayatına başlayan haber sitemiz kısa zamanda çok büyük bir kitleye erişmeyi başardı. Her zaman modern, yenilikçi ve ziyaretçilerimizin isteklerine göre düzenlemeler yapan bir haber sitesi olmak için çalışıyoruz. Dünya’da ve Türkiye’de kalite açısından önde gelen haber kuruluşları arasında bir yer edinmeyi hedefleyen Via günden güne daha fazla insan tarafından seviliyor ve takip edilmeye başlanıyor. Hakkımızda daha fazla bilgi öğrenmek için bu sayfayı ziyaret ettiyseniz sizde bu güzel insanlardan birisiniz demektir. Ve kendinizi şanslı hissedebilirsiniz.

Toplumumuzun talep ettiği şekilde habercilik anlayışına sahip medya kuruluşları üretme ihtiyacı oluştuğundan ViaHaber.NET’i kurmayı düşündük.

Gündemdeki önemli haberleri kısa sürede size ulaştıran modern tasarıma sahip bir haber sitesi olarak karşınızda duran Via, temelinde sanatsal bakış açısına sahip bir haber anlayışı benimsemektedir. Haberin sanatsal yönünün olduğuna inanıyoruz. Sitemizi buna göre dizayn ettik ve çalışmalarımız bu yönde devam etmekte.

Via’nın tasarımı alanında profesyonel mühendisler ve yazılımcılar tarafından yapıldı. Haber söz konusu olduğunda ne yapacağını bilen deneyimli editör kadrosuna sahibiz.

Hayatımızda haber, web sitesi, yaratıcılık ve sanat alanlarında çeşitli deneyimlere sahibiz. Sitenin arkaplanında hayatımızın en iyi işini yapıyoruz. Ve bütün dünyanın bizi izlemesini istiyoruz. Çünkü biz işimizi severek yapıyoruz. Bizi daha yakından tanımak isterseniz iletişim bilgilerimize buradan ulaşabilirsiniz.

Sizi tanıyacağımıza çok memnun olacağız. 🙂

çalışma arkadaşları
Çalışma arkadaşlarımız ile sürekli sizi düşünüyoruz. Via sizsiniz!