- Sponsorlu -

Genel

Bu gizlilik sayfası ViaHaberNET’in online web sitesini kullanan herkese uygulanır. Gizlilik politikamız, ViaHaberNET’in şahsi verilerinizi nasıl elde edeceğini ve kullanacağını açıklamaktadır. Şahsi verilerinizin toplanması, ifşa edilmesi veya korunması Türkiye dışında olan farklı anayasal düzenlemelere bağlı olabilir. Fakat buna bakılmaksızın, ViaHaberNET’in internet sitesini kullanmanız, bu gizlilik politikasını kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir. ViaHaberNET’in hizmetlerinden faydalanan her birey kendi bazı bilgilerinin tarafımızca istatistiksel veya anket değerlendirme amaçlı kullanılmasına onay vermiş demektir.

ViaHaberNET, herhangi bir zamanda hiçbir şarta bağlı olmaksızın bu Gizlilik Politikasını değiştirme hakkını saklı tutar. Yapılacak değişiklikler veya güncellemeler için bu şartları belirli aralıklarla kontrol etmek ve yeni değişiklikleri öğrenmek sizin sorumluluğunuzdadır. Bu sayfayı belirli aralıklarla kontrol etmeli ve gözden geçirmelisiniz. Böylelikle ViaHaberNET’in hangi bilgilerinizi toplayacağını ve bunları nasıl kullanıp, kiminle paylaşacağını bilirsiniz. Yapılacak değişiklikler veya güncellemelerin tarafımızca yenilenmesinden sonra hizmetlerimizi kullanmaya devam etmeniz, yapılan değişikliklerden haberdar olduğunuz ve bildiğiniz gibi kabul ettiğiniz anlamına da gelmektedir.

Amacımız profesyonellik içerisinde bilgilerinizin güvenliğini sağlamak.
Amacımız profesyonellik içerisinde bilgilerinizin güvenliğini sağlamak.

ViaHaberNET, internet sitesinin, çevrimiçi hizmetlerinin ve sosyal medya uygulamalarının kullanılması sırasında elde edilen şahsi verileri korumaya özen göstermektedir. Gizlilik Politikamız, internet sitemiz, çevrimiçi hizmetlerimiz ve sosyal medya uygulamalarımız aracılığı ile sağlamış olduğumuz bütün kişisel veya kişisel olmayan bilgileri kullanmamız ile alakalıdır.


 

Gizlilik Politikası içerisinde yer alan konular:

  • Hangi şahsi verileri topluyoruz?
  • Bizimle nasıl irtibata geçersiniz?
  • Verilerinize nasıl ulaşabilirsiniz?
  • Topladığımız verileri nerde ve nasıl kullanıyoruz?
  • Şahsi olmayan diğer hangi tür verileri topluyoruz?
  • Hizmetlerimizin genel kullanım şartları
  • Ziyaretçiler tarafından oluşturulan içerik ve yorumlar
  • Üçüncü Taraflarca toplanan veriler
  • ViaHaberNET Facebook ve Twitter uygulamalarının gizlilik politikası ve izinleri
  • Şahsi verilerinizin güvenliğine ilişkin taahhüt

ViaHaberNET hizmetleri sayesinde, içeriklerinizi sitemize yükleyebilir, anketlerde oy kullanabilir veya yorumlarınızı paylaşabilirsiniz, çevrimiçi hizmetlerimize abone olabilirsiniz. Bu hizmetleri kullanmanız için ve sitemizin şeffaflığı açısından sizden şahsi verilerinizi farklı şekilde alabiliriz. Topladığımız şahsi veriler şunları içermektedir: e-mail adresiniz, telefon numaranız ve ViaHaberNET hizmetlerine karşı olan ilginiz doğrultusunda ihtiyacımız olan digital veriler.

*Bazı hizmetlerimizi kullanmanız için e-mail adresi, telefon numarası ve nüfus bilgileri (yaş, cinsiyet, şehir ve bulunduğunuz ülke) gibi bilgileri vermeniz gerekebilir.

Via

Yayımlandığı tarih: 2 Mart 2016 @ 01:55

Son Güncelleme: 25 Mart 2017 @ 03:26