Game of Thrones 6. sezonda bakın ne yaptı

24 Nisan'da yeni sezonu yayınlanacak

Game of Thrones (Taht oyunları)

Game of Thrones’un altıncı sezonu için gün sayarken, HBO program başkanı Michael Lombardo’dan bir açıklama geldi. Lombardo’nun söylediğine göre “artık inceleme için kopyalar olmayacak.”

İstatistiklere göre en fazla korsan dağıtımı yapılan dizi olma unvanına sahip Game of Thrones, 24 Nisan’da yayınlanacak altıncı sezonu öncesinde korsan dağıtımı engellemenin yollarını arıyor.

Dizi hayranları da oldukça fazla dünyada yayınlanan yabancı diziler arasında en çok izlenilen diziler arasında yer alan Game of Thrones, yeni sezonda da hayranlarını bi hayli meraklandırak gibi.

Sponsorlu
Daenerys Targaryen, George R. R. Martin'in Buz ve Ateşin Şarkısı roman serisinden, yanı sıra Game of Thrones televizyon dizisinden kurgusal karakter.
Daenerys Targaryen, George R. R. Martin’in Buz ve Ateşin Şarkısı roman serisinden, yanı sıra Game of Thrones televizyon dizisinden kurgusal karakter.

Dizinin beşinci sezonunda Jon Snow adlı karakterin öldürülmesi dizinin hayranlarında çok fazla bir şaşkınlık yaratsa Game of Thrones izleyicileri için başrol kelimesinin pekte bir anlamı yok zaten. Baştan beri başrol diye düşünülen herkesin erkenden diziden çıkarılması diziye bu açıdan farklı bir hava katmışa benziyor.

*Spoiler sayılmasın fakat dizinin şuan yayınlanan bir kitabı halihazırda mevcut zaten.