Dünyada en çok izlenilen diziler arasında bulunan Game of Thrones 7. sezon 1. bölümüyle izleyenlerine yeniden merhaba dedi.

Hal böyle iken dizi severler internette ‘Game of Thrones ne zaman başlayacak?‘, ‘Game of Thrones 7. sezon 1. bölümü hangi kanalda yayınlanacak?’ gibi soruların yanıtını arıyor.

Sizler için bu ve benzeri soruların yanıtını araştırdık. Umarız içeriğimizi okurken bilgi sahibi olursunuz.

Yayınlanan Son Bölümde Ne Olmuştu?

Dizinin en beğenilen bölümü Jon Snow ve Ramsay Bolton’un karşılaşarak savaş yaptığı 6. sezonun 9. bölümü olmuştu. Bu bölüm yayınlandıktan sonra sosyal medyada oldukça büyük bir ilgi gördü. Çoğu izleyiciye göre de en güzel bölümdü.

Sponsorlu

Ramsay Bolton’un sinsi savaş stratejilerine karşı Jon Snow’un topladığı ordu tam yenileceği anda Sansa Stark yetişmişti.

Bölüm sonunda ise Bolton kendi yetiştirdiği tazılar tarafından paramparça edilerek öldürüldü. Dizinin belkide en sevilmeyen karakteri olan Ramsay Bolton’un öldürülmesi ardından Kuzey yine Stark’ların eline geçmişti.

Jon Snow ve Ramsay Bolton

6. sezonun en etkileyici sahnelerinden bir tanesi ise Cersei Lannister’ın intikamını aldığı çılgın ateş ile salonda bulunanları yaktığı sahneydi. Bu salonda kendisine tehdit olarak gördüğü Faith’in (İnanç) lideri dahil bir çok kişiyi öldürmüştü.

Fakat Jon Snow ile devam eden ‘savaş rüzgarları‘ bunlarla da bitmeyecek gibi gözüküyor. 7. sezonda çok heyecanlı bölümler dizi severleri bekliyor.

Game of Thrones’ın 7. Sezon 1. Bölümü Ne Zaman Başlayacak?

Tüm dünyada reytingleri alt üst eden dizilerden biri olan Game of Thrones, Türkiye saatiyle 17 Temmuz 2017 günü saat 04.00’te ekranlarda oldu. Diğer sezonların aksine 7. sezon’da sadece 7 tane bölüm olacak.

Game of Thrones Hangi Kanalda Yayınlanacak?

Game of Thrones 7. sezon 1. bölüm beIN Medya Grup’a bağlı Digiturk’ün internet sitesi üzerinden yaptığı açıklamada dünyaca ünlü fenomen dizi Game of Thrones’un 7. sezonunun beIN CONNECT üzerinden yayınlanacak.

7. sezon 1. bölüm fragmanını buradan izleyebilirsiniz.