‘Everwood’ ve ‘Deep Rising’ Yıldızı Treat Williams, 71 yaşında öldü

Tribeca Film Festivali için Cindy Art/Getty Images

İşte 2016’da New York’ta görülen Williams’a bir bakış.CNN

Uzun süredir menajeri olan Barry McPherson, CNN’e verdiği demeçte, “Blue Bloods” ve “Everwood” dizilerinde rol alan deneyimli aktör Treat Williams’ın Pazartesi gecesi Vermont’ta bir motosiklet kazası sonucu hayatını kaybettiğini söyledi.

71 yaşında.

Vermont İtfaiye Şefi Jacob Gribble, yerel yetkililerin henüz Williams’ı Dorset olarak adlandırmamış olmasına rağmen, dedi. İnsanlar Long Trail Auto’nun karıştığı bir kaza Pazartesi günü saat 17:00 EST civarında Dorset yakınlarındaki Route 30’da meydana geldi. Gribble’a göre müfettişler, araçlardan birinin sürücüsünün bir aracı döndürdüğüne ve kaza meydana geldiğinde Williams’ın kullandığı motosikleti kaçırdığına inanıyor. CNN yorum için Gribble’a ulaştı. A, bir kişinin hava yoluyla bölgesel bir tıp merkezine kaldırıldığını, diğerinin ise kara ambulansı ile nakledildiğini söyledi. facebook kaydı Manchester, VT itfaiye yetkilileri tarafından.

Connecticut, Roveton’da doğan Richard Treat Williams, üniversitede drama okudu ve mezun olduktan kısa bir süre sonra New York’a taşındı. Orada, “Grease”de John Travolta’nın yedek oyuncusu rolünü üstlendi ve daha sonra yerini Danny Zuko aldı.

Williams’ın çok yönlü sinema kariyeri, yönetmen Milos Forman’ın müzikali “Hair”ın 1979 uyarlamasındaki erken bir rolü ve ardından başka bir A-list yönetmen Sidney Lumet ile bir araç olan cesur gizli suç draması Prince of the City’yi içeriyordu. İki yıl sonra.

Birleşik Sanatçılar/Getty Images

1979 yapımı “Hair” filminden bir sahnede Williams ve diğerlerine kendinizi şımartın.

Williams büyük bir yıldız gibi görünse de, “A Streetcar Named Desire” TV filminin yeniden yapımı ve Boxer Jack’in başrol oynadığı ek TV filmleri de dahil olmak üzere, istikrarlı bir şekilde çalışmaya devam etmesine rağmen, sonraki filmlerinden birkaçı bu ilk sözü yerine getiremedi. Dempsey ve FBI Direktörü J. Edgar Hoover.

90’lı yıllarda aktör, süper ajan Michael Ovitz’in “The Late Shift” kitabına dayanan ucuz çizgi roman uyarlaması “The Phantom” ve HBO filminde kötü adamı oynayarak çeşitli roller oynadı. Jay Leno ve David Letterman arasındaki Tonight Show” arka arkaya savaşı. Rol için Primetime Emmy adaylığı aldı.

O on yılın sonunda Williams, cani bir deniz canavarını konu alan, Famke Janssen, Wes Studi ve Djimon Hounsou’nun oynadığı 1998 B-filmi “Deep Rising”de başrol oyuncusu statüsünün tadını çıkardı.

Williams daha sonra dört sezon boyunca CW dizisi “Everwood”da ve daha yakın zamanda “Chicago Fire”da oynayarak televizyonda yeni bir başarı yakaladı. Ayrıca 2016 ve 2022 yılları arasında 53 bölümde yer alan “Chesapeake Shores” un ana oyuncu kadrosundan biriydi. Geçen yıl yapımcı David Simon’ın yolsuzluk ve iç politikayı konu aldığı HBO mini dizisi “We Own This City”de rol aldı. Baltimore Polis Departmanında.

Rahmetli oyuncunun eşi Pam Van Zandt ve iki çocuğu hayatta.

McPherson Pazartesi günü People of Williams’a şunları söyledi: “Yıkıldım. O gerçekten iyi bir adam.” O çok yetenekli. ”

“O bir aktörün oyuncusuydu. Sinemaseverler onu severdi. 1970’lerin sonlarından itibaren Hollywood’un kalbiydi” diye ekledi.

2020’de Williams bir “Oyunculuk Dersleri” videosu Netflix için, “Genç oyunculara söylediğim şeylerden biri, nasıl yaptığınıza değil, ne yaptığınıza odaklanmalarıdır.

“Söylemeniz gerekenlere veya karşınızdaki kişiye ne söylemeye çalıştığınıza veya seyirciyle ne paylaştığınıza daha fazla dikkat ederseniz, daha rahat ve bence samimi olacaksınız.”

READ  Salı sabahı erken saatlerde SpaceX Dragon kargo kapsülünün uzay istasyonuna yanaşmasını izleyin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir