Eagles vs. Giants Skoru: Canlı Güncellemeler, Oyun İstatistikleri, Öne Çıkanlar, 2023 NFL Playoff Division Maçı İçin Analiz

PHILADELPHIA — Philadelphia Eagles ve New York Giants, Lincoln Financial Field’da başlarken, kalabalık Eagles ve Giants arasındaki tüm zamanların beşinci karşılaşmasına hazırlanıyor. New York bu turnuvaya güçsüz olarak giriyor, ancak tüm sezon boyunca tümen turuna çıkma yolunda olasılıklara meydan okudu.

Daniel Jones, kariyerinin en iyi performansını sergiliyor ve 301 yard boyunca 35 pasın 24’ünü iki gol atarak ve araya girmeden (115,7 reyting) tamamlayarak New York joker kart galibiyetinde 31 sayı atıyor. Vikingler. Jones, bir oyun kurucu (78) ile franchise playoff rekorunu kırdı ve NFL tarihinde bir playoff maçında 300’den fazla yarda atan ve 75’ten fazla yarda koşan üçüncü oyun kurucu oldu. Jones, bir playoff maçında 300’den fazla pas yarda, 70’den fazla hızlı yarda ve ikiden fazla pas vuruşu ile lig tarihindeki ilk oyuncu.

Eagles oyun kurucusu Jalen Hurts, omuz burkulması nedeniyle iki hafta sahalardan uzak kaldı, ancak tüm hafta boyunca sakatlık raporu gelmedi. Sağlıklı Eagles’ın bir ilk çıkışı olmasıyla (slot viraj Avonte Maddox), gitmesi iyi olması bekleniyor. Eagles, 14. Haftada 48-22 ve 18. Haftada 22-16 olmak üzere her iki yarışmayı da kazandı, ancak New York, NFC’de zaten 6. sırada yer aldığı için 18. Haftada başlangıçlarını dinlendirdi. 48-22 galibiyette, Kartallar 253 yarda koştu ve deplasmanda Giants’a karşı şimdiye kadarki en çok sayıyı kaydetti.

Philadelphia, New York Eagles’ın sezonu playoffların tümen turunda tamamlamasından bu yana bu rekabete hakim oldu. Devler, NFC Doğu rakiplerine karşı düşmanca bir kalabalığın önünde servetlerini çevirebilecekler mi?

Aşağıdaki canlı blogda, gerçek zamanlı güncellemeler ve analizlerle stadyumdaki tüm aksiyona sahip olacağız! Kesinlikle izleyin!

nasıl görülür

Tarih: 21 Ocak Cumartesi | Zaman: 20:15 ET
Konum: Lincoln Finans Departmanı (Philadelphia)
TELEVİZYON: Tilki | Aktarım: fuboTV (ücretsiz olarak deneyin)
Takip et: CBS Spor Uygulaması
çelişkiler: Kartallar -7.5, O/U 48

READ  Silikon Vadisi Bankasını Satın Alan İlk Vatandaşlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir