Country şarkıcısı Jason Aldean, sahnede sıcak çarpması geçirdikten sonra konseri erken bitirdi

Bir temsilci, country şarkıcısı Jason Aldean’ın sahnede sıcak çarpması geçirdikten sonra bir konseri yeniden planlayacağını doğruladı.

Aldean, Cumartesi günü sıcaklığın 89 dereceye ulaştığı Hartford, Connecticut’taki Xfinity Theatre’da sahne aldı.

Hayranların paylaştığı görüntülere göre, gösteri sırasında bir noktada Aldean sahneden kaçmadan önce şarkı söylemekte zorlandı.

Pazar günkü mekan, gösterinin belirsiz bir tarihe taşınacağını ve Aldean’ın iyi performans gösterdiğini doğruladı.

Xfinity Theatre, “Dünkü Jason Aldean gösterisi ileri bir tarih için yeniden planlanacak,” dedi. Rapor. “Yeni bir tarihi yeniden planlamak için çalışırken gösterdiğiniz sabır için teşekkür ederiz ve Jason’a en iyi dileklerimizi sunarız.”

Açıklamada, “Bir temsilci, dün geceki performansı sırasında sıcak çarpması geçirdiğini ve şu anda iyi durumda olduğunu doğruladı.” “Mevcut olan güncellemeler için tüm sosyal medyayı takip etmeye devam edin.”

Pazar günü öğleden sonra Twitter’da yayınlanan bir videoda Aldean, “Sadece sizi bilgilendirmek istedim, arayan ve check-in yapan herkese teşekkür ederim” dedi. “İyiyim. Tek bir şey var. Hava sıcaktı. Dün bütün gün golf oynadım ve sonra gösteriye geldim. Sanırım susuzluk ve sıcak bitkinliğinin bir karışımıydı.”

Aldean, olayın sıcak çarpması kadar şiddetli olduğundan emin olmasa da, bunun hala “oldukça yoğun” olduğunu söyledi.

READ  Dalton Schultz, Indianapolis Colts ve savunma oyuncusu pazarı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir