Ünlü sanatçı ile yaptığı düet ile ün kazanan Cizreli Mehmet Ali Şulan, Anne Marie’dan davet aldı.

Anne Marie ile “Rockabye” şarkısını söyleyerek sosyal medyada gündem olan Mehmet Ali Şulan, İngiliz şarkıcının Türkiye’de konser verecek olmasından dolayı ünlü sanatçı tarafından konsere davet edildi.

Anne Marie konseri Kilyos, İstanbul’da gerçekleştirildi.(via songkick) Cizreli Şulan, sosyal medya hesaplarında paylaştığı görsellerde ünlü sanatçının kendisini davet ettiğini söyledi.

Cizreli Mehmet Ali, Instagram hesabında selfie paylaştı.

Sponsorlu

26 yaşındaki Anne Marie Instagram’dan Şulan’a mesaj atarak, “Yarın İstanbul’da benimle birlikte ‘Rockabye’ şarkısını söylemek ister misin?” dedi.

Anne marie bana mesaj atmış, Bu günki konser için ben bir haftadır bekliyorum ve sırf geç söyledikleri için ben o sahneye çıkamıyorum yorum sizin.?

Mehmet.Ali.Şulan – Cizrelilili (@cizrelimehmett)’in paylaştığı bir gönderi ()

Ancak davetin geç kendisine iletildiğini ifade eden Şulan, konsere gidemeyeceğini söylemesine rağmen bir sonraki paylaşımında uçakta olduğunu ve konsere gideceğini ifade etti.

Evet uçaktayım rota istanbul, Bekle beni konser geliyorum😎😊😊

Mehmet.Ali.Şulan – Cizrelilili (@cizrelimehmett)’in paylaştığı bir gönderi ()

Konser yerindeyim @annemarieiam Seni bekliyorum şahane burası😎😎

Mehmet.Ali.Şulan – Cizrelilili (@cizrelimehmett)’in paylaştığı bir gönderi ()

Ne Olmuştu?

Kendisini ‘Cizreli’ olarak tanıtan ve bu lakapla ünlenen Mehmet Ali Şulan’ın ünlü sanatçı Anne Marie’nin ‘Rockabye‘ şarkısına çektiği video Youtube’da 12 milyon izlenmişti.