Carlos Algaraz Vs. Erkekler finalinde Novak Djokovic

Sırp Novak Djokovic, 16 Temmuz 2023 Pazar günü Londra’da düzenlenen Wimbledon tenis şampiyonasının on dördüncü gününde tek erkekler finalinde İspanyol Carlos Algaras ile karşı karşıya geldi. (AP Fotoğrafı/Alastair Grant)

Novak Djokovic, 2023’teki üçüncü büyük unvanını ve şanlı kariyerinin 24’üncü şampiyonluğunu elde etmek istiyor. Wimbledon’daki ilk galibiyetini ve genel klasmanda 2. büyüklüğünü arayan Carlos Algarz, All England Club’da önünde duruyor.

Buradaki tüm adımları izleyin:

10:48 ve — Djokovic, sansasyonel bir kurtarış için ağlara koştu, servisi tuttu ve ikinci seti 5’e eşitledi.

10:25 ve — Djokovic, ikinci seti 3’e eşitledi.

10:04 ET Djokovic avantaja dönmek için vakit kaybetmeden ikinci setin üçüncü maçında Algaraz’ı mağlup etti.

09:58 ET – Algaraz ilk seti kaybetmesine rağmen ikinci sete hızlı başladı, ilk oyunu kazandı ve Merkez Kort’taki ilk finalinde çok sağlam görünüyordu. Algaraz, Djokovic’i kırarak 2-0 öne geçti. Bu, Djokovic’in bu yılki turnuvadaki 4. servis maçı mağlubiyeti oldu.

9:45 ve – Algaraz, ilk setin son ayağını 6-1 kazanmak için baskın yapan Djokovic’ten önce bir oyun almayı başardı. Djokovic Wimbledon’da ilk seti kazandığında ESPN 79-1.

09:38 ET – Djokovic, Algaraz karşısında hızlı başladı ve ilk sette 5-0 öne geçti. Dördüncü oyunda bir kırılma noktasıyla karşı karşıya kalan Sırp, sonunda İspanyol’un kurtarma servisini bozdu.

READ  Florida'ya bağlı QB Jaden Rashada, NIL tartışmasının ortasında bursun serbest bırakılmasını istiyor: kaynaklar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir