Biden ve Trump Süper Salı'yı domine ediyor

23:49 ET, 5 Mart 2024

Biden'ın kampanya eşbaşkanı Trump'ın yorumlarına yanıt verdi: “Söylediklerinin çoğu gerçekte yanlıştı”

CNN'den Donald Judd'dan

Başkan Joe Biden'ın kampanyası, GOP'un önde gelen adayının Salı günü Mar-a-Lago'daki tatil köyünden CNN'e “söylediklerinin çoğunun gerçeklere dayalı olarak yanlış olduğunun kanıtlandığını ve bunu doğruladığının kanıtlandığını” söylemesinin ardından eski Başkan Donald Trump'a tepki gösterdi. yanılıyor olabilirsin ve eğer dudakları hareket ediyorsa yalan söylüyordur.” diyor ya da ikisinden biri olduğunu düşünecek kadar hayal görüyor.

Biden kampanyasının eşbaşkanı olarak görev yapan Mitch Landrieu, Salı günkü seçim sonuçlarını Trump kampanyası için sıkıntılı göstermeye çalıştı ve CNN'e eski BM büyükelçisi Nikki Haley'nin beklenenden daha güçlü dönüşlerinin Biden'ın yeniden seçilme hedefi için iyiye işaret olduğunu söyledi. .

“Başkanlık seçimlerinin kesinleştiği yerleri kazanıyor ve bu grup insan, Donald Trump'ın Cumhuriyetçilerini bir kez tanımaktan bıktı” dedi. “Senni'lerin, Bush'ların, Reagan'ların, Romney'lerin ve tüm bu insanların olduğu partide şansımızın yüksek olduğunu düşünmemizin nedenlerinden biri de bu – ve biz de orada çok zaman geçireceğiz.” üssümüzü korumak gibi.

CNN Salı günü erken saatlerde, Biden kampanyasının Haley seçmenlerini Kasım genel seçimleri sırasında “ulaşılabilir” olarak gördüğünü, Biden'ın ise doğrudan talepte bulunduğunu bildirmişti “[t]Süper Salı açıklamasında “Özgür ve adil bir Amerika'ya inanan her Demokrat, Cumhuriyetçi ve bağımsız” ifadeleri kullanıldı.

Landrieu yine de, yönetimin desteğiyle ilgili endişelerini dile getiren ilerici seçmenler de dahil olmak üzere seçmenleri ikna etmek için yapması gereken bazı işler olduğunu kabul etti. İsrail Gazze'de.

READ  Baltimore Köprüsü Çöküşü Fotoğrafları Enkazın Temizlendiğini Gösteriyor

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir