İstanbul’un Beşiktaş ilçesinde Kadıköy İskelesinin önünde silahlı saldırıda baba oğluna ateş etti.

Edinilen bilgilere göre, yaralı oğul hastaneye kaldırılırken, saldırgan baba gözaltına alınarak polis merkezine götürüldü.

Olay, saat 21.00 sıralarında Kadıköy iskelesinin önünde meydana geldi. Daha önce aralarında husumet olduğu iddia edilen Nevzat Beytanol ile oğlu Salih Beytanol iskelenin önünde tartışmaya başladı.

Tartışma devam edince daha fazla sinirlenen baba Nevzat Beytanol yanında bulunan silahı çıkartarak oğluna ateş etmeye başladı. Vücudunun çeşitli yerlerine kurşun isabet eden Salih Beytanol, olduğu yere düştü.

Sponsorlu

Silah seslerine yönelen iskelenin güvenlik görevlileri babanın elinden silahı alarak etkisiz hale getirdi. Silahlı kavgayı gören çevredeki vatandaşlar durumu sağlık ve polis ekiplerine haber etti. Olay yerine gelen sağlık ekipleri yaralıya ilk müdahaleyi olay yerinde yaptıktan sonra yaralı hastaneye kaldırıldı.

Daha sonra Polis ekipleri olay yerinde silahlı saldırıyı gerçekleştiren kişiyi gözaltına alarak polis merkezine götürdü. Saldırıda kullanılan silah da polis ekipleri tarafından muhafaza altına alındı.

Saldırının Başbakanlık Ofisi yakınlarında olması ve silah sesleri duyulması üzerine bölgeye çok sayıda polis ekibi sevk edildi.

Ayrıca Özel harekat polisleri de çevrede geniş güvenlik önlemi alarak vatandaşların Kadıköy İskelesine geçmesine izin vermedi.