Atlanta’yı vuran zanlı Deion Patterson, cinayet ve dört kez ağırlaştırılmış saldırı ile suçlandı.

bu Adam Sanık Ofoİçinde yanan bir ateş Atlanta Medical Facility faturalandırıldı cinayet ve dört adet ağırlaştırılmış saldırıHapis kayıtları Perşembe günü gösterildi.

24 yaşındaki Deion Duane Patterson’ın Perşembe günü geç saatlerde ilk mahkemeye çıkması bekleniyordu.

Atlanta Polis Memuru Scott DeMeester tarafından yazılan bir yeminli ifadeye göre, Hastalık Kontrol ve Önleme Merkezleri çalışanı 39 yaşındaki Amy St. Pierre yarı otomatik bir tabancayla öldürüldü.

Perşembe günü Twitter’da yayınlanan bir açıklamada, Federal ajans söyledi: “CDC, dün Atlanta şehir merkezindeki silahlı saldırıda bir meslektaşının beklenmedik kaybından dolayı derin üzüntü duymaktadır. Kalbimiz onun trajik kaybının yasını tutan ailesi, arkadaşları ve meslektaşlarıyla birlikte.”

Yaralanan dört kadın 25 ile 71 yaşları arasında ve mahkeme belgelerinde Lisa Glynn, Georgette Whitlow, Jasmine Daniel ve Alesha Hollinger olarak tanımlandı.

Tutuklama beyannamesine göre, Glynn ve Daniel karınlarından, Whitlow’un kolundan ve Hollinger’ın yüzünden vuruldu. 1110 W. Peachtree St., mahkeme belgelerine göre. Atış 11:59 ile 12:08 saatleri arasında gerçekleşti.

Tesisin baş tıbbi sorumlusu Robert Johnson, yaralılardan üçünün Grady Memorial Hastanesi’ndeki yoğun bakım ünitesinde kaldığını ve ikisinin Perşembe günü ameliyathaneye döneceğini söyledi.

Johnson gazetecilere verdiği demeçte, “Maalesef bu tür yaralanmalardan sonra çok yaygın bir şey” dedi. “İlk çalıştırmada her şeyi yapamazsınız, bu nedenle geri dönüş planlanmış bir olaydır.”

Atlanta’daki silahlı saldırı, Amerika’yı sallamak için düzenlenen bir dizi toplu silahlı saldırının sonuncusu. 10 Nisan’da Louisville’deki bir bankada beş kişi öldü ve 27 Mart’ta Nashville’deki bir Hristiyan okulunda açılan ateş sonucu altı kişi öldü.

Senatör, “Bu yıl bu ülkede neredeyse her gün toplu silahlı saldırılara maruz kaldık ve korkarım buna karşı duyarsızlaştık” dedi. D-Ga’dan Temsilci Raphael Warnock Perşembe günü MSNBC’de söyledi. “Bunu hafife almamız korkutucu. Nerede olursa olsun kimsenin güvende olmadığı bir ülkede bu normal değil.”

READ  Tesla, Şangay'da büyük ölçekli pil fabrikası kuracak

Warnock Senato katından konuştu Çarşamba günü, iki çocuğunun, saldırıdan hemen sonra emredilen Atlanta okul kilitlerine yakalandığını söyledi.

Bu büyüyen bir hikaye. Güncellemeler için tekrar kontrol edin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir