Batman’da arkalarından konuştuklarını öne sürdükleri kız arkadaşlarının iş yerini basarak adeta terör estirip görüntüleri de sosyal medyadan paylaştıktan sonra gözaltına alınan 3 genç kızdan, R.Y. ve E.K. tutuklandı, H.Ö. ise adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

Batman’da kız arkadaşlarını dövüp, görüntülerini çeken ve sosyal medyada yayınlayan 2 genç kız çıkarıldıkları mahkemece tutuklandı.

Ne Olmuştu?

Batman’da üç genç kadın, arkalarından konuştuğunu ileri sürdükleri arkadaşlarının çalıştığı iş yerini basarak şiddet uygulamıştı. Kadınlar tornavida ile genç bir kadına şiddet uyguladılar.

Üç genç kadın hakkında soruşturma başlatılmıştı.

Emniyet ekipleri harekete geçerek 3 kadını gözaltına almıştı.

Batman'da ofis basan kızlar tutuklandı

Kızlardan ikisi telefonla aranıp, emniyete çağrılırken, diğeri de evinde gözaltına alındı. Saldırgan kızların, emniyetteki işlemlerinin ardından yarın adliyeye sevk edileceği belirtilmişti.

Batman’da 20’li yaşlarda olan 3 genç kadın, arkalarından konuştuklarını öne sürdükleri arkadaşları İ.D.’nin iş yerini basmıştı.

Batman kadın kavgası

İ.D. ile bir süre konuşan kadınlar, daha sonra küfür ve tehdit ettikleri kadını darp etmişti.

Bununla da kalmayan kadınlar, ofisin banyosuna götürerek kıyafetlerini çıkarmaya çalıştıkları İ.D.’nin kamera karşısında özür dilemesini istemişti.

Öfkeli kadınlar daha sonra da görüntülerini telefonlarına kaydedip daha sonra sosyal medya hesaplarından da paylaşmıştı.

Korkudan suç duyurusunda bile bulunamadığını belirten İ.D., can güvenliğinin olmadığını ve yetkililerin kanuni işlem yapmasını talep etmişti.