Apple firması dünyanın en büyük şirketlerinden bir tanesi. Apple’da çalışmak istiyorsanız şimdi bir fırsat var.

Apple, Türkiye’nin her yerinde evde çalışabilecek insanlar arıyor. Peki bu iş başvurusunu kimler yapabilir?

Dünyanın en büyük şirketlerinden birinde çalışmak o kadar kolay olmasa da kendinize güveniniz varsa ve yetkin olduğunuzu düşündüğünüz bazı konularda iddialıysanız sizde başvuru yapabilirsiniz.

Sponsorlu
Apple ürünleri
Apple ürünleri

Eğer evde çalışabilecek bir kişiyseniz ve evinizde 5 MB hızında bir internet bağlantınız varsa İngilizce ve Almancayı da iyi derecede biliyorsanız. Apple Türkiye çalışanlarından biri olabilirsiniz.

Apple Resmi Linkedin hesabından da duyurulan iş ilanında aranan özellikler şöyle belirtildi;

Evden çalışacak ve müşterilere (Türkçe, İngilizce, Almanca) dillerinde hizmet verecek kişiler Apple’ın teknik destek departmanında görev alabilir.

Apple Music uygulamasını kullanan bir kullanıcı
Apple Music uygulamasını kullanan bir kullanıcı

Hali hazırda Türkiye’de iki adet mağazası bulunan şirket dünyanın en çok tercih edilen kuruluşlarından bir tanesi. Bu fırsatı değerlendirerek iyi bir işe sahip olabilirsiniz.

Halka açık çalışan bir şirkette çok fazla teknik bilginiz olmamasına rağmen iş bulabilirsiniz. Çünkü büyük firmalar deneyimi daha çok önemsiyor. Belli bir konuda deneyim sahibi iseniz başvuruyu yapmak için geç kalmayın.

Resmi web sitesinde bulunan ilana ulaşarak CV’nizi gönderebilir veya Linkedin hesabınızla iş başvurusunda bulabilirsiniz.