Anker Charge Gear, Prime Day’de yüzde 50’ye varan indirim

Anker, birinci sınıf şarj ürünleriyle tanınır, ancak ekstra kalite için ödeme yaparsınız. Şimdi Prime Day için Amazon’da yüzde 50’ye varan indirimle çok sayıda Anker şarj cihazı ve diğer aksesuar alabilirsiniz. ortada sözleşme listesi (Dahil özellikli fırsatlar) 10.000 mAh Çapa Manyetik Bataryası (MagGo) iPhone’lar için (yüzde 55 veya 31 indirim), Nano 3 USB-C GaN 30W 511 Şarj Cihazı (25$ veya yüzde 35 indirimli) ve bir İki paket USB-C 100 W şarj kablosu MacBook Profesyonelleri için artık normal fiyattan 13 ABD doları veya yüzde 19 indirimli.

Angar

Anker 633 Manyetik Batarya (MagGo) küçük bir destek ayağına sahiptir ve şarj olurken iPhone’unuza yapıştığı için telefon standı olarak da kullanılabilir. 737 Güç Bankasından biraz daha küçüktür ve 20W USB-C güç sağlama bağlantı noktasıyla 10.000mAh pil kapasitesine sahiptir. Son indirimden farklı olarak, diğer renkler de (mavi ve beyaz) aynı 55$’a satılıyor ve size tarzınıza uygun daha fazla seçenek sunuyor.

Bu sırada, Çapa 30W 511 (Nano 3) İyi bir seçim çünkü kompakt, katlanabilir ve Anker’in sıcaklık izleme teknolojisinin bir yükseltmesi olan ActiveShield 2.0’a sahip. Kısacası şarj cihazı, çalışırken aşırı ısınmasını veya zarar görmesini önlemek için cihazınızın sıcaklığını izler. Apple Watch’unuzu hızlı ve verimli bir şekilde şarj etmek için ve iPhone’unuzu hızlı bir şekilde şarj etmek için yeterli vat değerine sahiptir.

Güçlü şarj kablolarına ihtiyacınız varsa, MacBook Pro, iPad Pro, Samsung Galaxy S23 ve diğer modeller için Anker 333 USB-C’den USB-C’ye 1,8 metrelik, 100W kablolar, ikili paket halinde yalnızca 13 ABD dolarına satılıyor; . Normal fiyattan yüzde 19 indirim. Güç bankaları, manyetik şarj cihazları, USB-C şarj cihazları ve daha fazlası sunulmaktadır – bunlara göz atın Anker’in Prime Day açılış sayfası veya onun Özel Fırsatlar sayfası.

READ  ABD borç müzakereleri sürerken Avrupa hisse senetleri kararsız

Prime Day Alışveriş Rehberiniz: Tüm ürünlerimizi görüntüleyin ilk gün kapsama. Alışveriş En İyi Prime Day Fırsatları Yahoo Life’ta. Engadget’i takip edin En iyi Amazon Prime Day teknoloji fırsatları. Hakkında bilgi al Prime Day Trendleri bilgi içinde. Autoblog’un araba uzmanlarına otomobille ilgili alışveriş hakkında soru sorun İlk Gün Fırsatları Ve öğren Birinci Gün İndirimi Sizin için derlenen AOL’de alışveriş yapın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir