Sosyal medyada yayılan görüntülerde, AKP Bağcılar Gençlik Kolu Başkanı Sinan Erdem Arslan olduğu iddia edilen bir şahısla polisin tartıştığı görülüyor.

AK Parti Bağcılar Gençlik Kolu Başkanı Sinan Erdem Arslan ile ilgili görsel sonucu

Polisin ittiği şahıs, tepki olarak polisi tokatlıyor.

Sinan Erdem Arslan ise sosyal medyada kendisi üzerine yapılan haberleri ve iddiaları yalanlayarak “hukuki süreci başlatacağım” dedi.

AKP Bağcılar Gençlik Kolu Başkanı Sinan Erdem Arslan’a ait olduğu iddia edilen görüntüler sosyal medyaya damga vurdu.

POLİSLE ARASINDA ARBEDE YAŞANDI

Twitter’da paylaşılan videoda bir şahsın, polisle yol ortasında tartışma yaşadığı görülüyor. Araç çekme tartışmasında polisin engel olmak istediği kişi, polisin kendisine tepki göstermesine aynı sertlikte karşılık veriyor.

POLİSE TOKAT ATTI

Polisin ittiği kişi, çıkan arbedede polise sert şekilde tokat atıyor. Görüntüler tokatın ardından kesilirken daha sonrasında neler yaşandığı ise bilinmiyor.

ARSLAN’DAN AÇIKLAMA: BU BİR ALGI OPERASYONU

İddiaların hedefindeki isim olan AKP Bağcılar Gençlik Kolu Başkanı Sinan Erdem Arslan ise Twitter’dan bir açıklama yaptı.

Arslan şunları söyledi:

“Arkadaşlar şahsım üzerinden yürütülen bu algı operasyonunun benimle yakından uzaktan alakası yoktur. Bu algı operasyonunu başlatanlar hakkında gerekli hukuki işlem derhal başlatılacaktır.”

Açıklamayla birlikte ise karşılaştırmalı bir görsel de paylaşıldı.

AKP’DEN AÇIKLAMA

AKP Gençlik Kolları Tanıtım ve Medya Başkanı Osman Söyler de, Twitter adresinden bir açıklama yaparak, videoyu Sinan Erdem Arslan’a mal ederek paylaşan kişi hakkında hukuki süreç başlattıklarını açıkladı.

Söyler, paylaşımı CHP Gençlik Kolları Başkan Yardımcısı’nın yaptığını iddia etti.

AKP’den şu paylaşım yapıldı:

“Sayın Bağcılar Gençlik Kolları başkanı @sinanearslan ‘e yapılan bu algı operasyonunu kınıyoruz. Gerçeği yansıtmamaktadır.”

İşte o görüntüler:

[Via Twitter]