Ağuston ayı yüksek sıcakların olduğu bir ay. Hal buyken sinemaya gidip yada evde klima altında oturup bilgisayarınızdan film izleyerek zaman geçirmek isteyebilirsiniz. Bu yazımızda sizlere Ağustos yazının sıcağını unutturacak heyecan dolu filmleri listeledik.

1
Jason Bourne

Jason Bourne

Medusa Darbesi ve Son Ültimatom filmlerinden bildiğimiz Paul Greengrass, CIA’in en ölümcül ve eski ajanının karanlıktan çıkışını konu edinen Bourne serisinin yeni bölümünde bir kez daha yönetmen koltuğunda oturuyor. Aksiyon ve Gerilim türünde olan bu film IMDB’den 10 üzerinden 7.8 puan almış.

Jason Bourne FRAGMANI İZLE

2
Suicide Squad

Suicide Squad: Gerçek Kötüler

Dünyanın en tehlikeli takımını toplamak amacıyla, hapisteki Süper Güçlü Kötü Adamları bir araya getirilir daha sonra bunlara devlet emri ile en güçlü silahlar verilir. Tek görevleri gizemli bir suç örgütünü yenmek. Oluşturulan bu İntihar Timi daha sonra bir şeyi farkeder. Takım, başarılı olması için değil en nihayetinde kaybedecekleri belli olan bir göreve çıkarılmıştır. Bu filmin 3 Ağustos’ta vizyona girmesi bekleniyor.

Suicide Squad FRAGMANI İZLE

3
Tarzan Efsanesi

Tarzan Efsanesi

Ormanların Tarzan’ı olarak nam salan Greystoke Lordu John Clayton artık sevdiği kadınla birlikte medeniyette yaşamaya başlamıştır. Arkasından alçakça planların yapıldığı bir zamanda Kongo’ya davet edilir. David Yates’in yönetmen koltuğuna oturduğu filmde ünlü yıldız Margot Robbie de başrolde oynamaktadır.

Tarzan Efsanesi FRAGMANI İZLE