Eski Kanada Savunma Bakanı Paul Hellyer, 4 tür uzaylının Dünya’ya geldiğini ancak ‘onları vurduklarını‘ açıkladı.

Hellyer, uzaylıların temasını örtbas etmek için trilyonlarca dolar harcandığını da öne sürdü.

Paul Hellyer

İngiliz medyasında yer alan haberlere göre, 1963-67 yılları arasında Kanada Savunma Bakanı olarak görev yapan Hellyer 1960’larda uzaylılarla iletişime geçildiğini iddia etti.

Sponsorlu

Hellyer, “Yıllar önce başka gezegenlerden ziyaretçiler geldi ve Dünya’nın gidişatı konusunda bizi uyardı ve bize yardım teklif etti. Biz de buna rağmen onları tehdit olarak gördük ve önce ateş açıp sonra soru sorma taktiğini izledik” ifadelerini kullanarak dünyayı tedirgin eden açıklamalar yaptı.

Soğuk Savaş döneminde uzaylılarla temas ettiklerini belirten Hellyer, “1961’de Soğuk Savaş zamanında 50 UFO Rusya’dan Avrupa’ya doğru inmeye başladı. Kumandanımız çok endişelenmişti ve panik butonuna basarak orduyu konuşlandırdı. Sonra açılan soruşturma 3 yıl sürdü ve dört farklı tür uzaylının gezegenimizi ziyaret ettiği ortaya çıktı” cümlelerini kurdu.

Hellyer, uzaylıların farklı yıldız sistemlerinden geldiğini söylerken, “Bunlar Andromeda’dan ve Satürn’ün Ay’ından geliyorlar” dedi.

Hellyer’ın bu açıklamaları ne kadar doğru orası tartışılır fakat uzaylılar konusu önümüzdeki yıllarda daha fazla konuşulacak galiba.