2023 NFL Taslağı Çıkarımları: Oyun kurucular erken gider, genellikle rekor kıran etkinlik, lig yeni ticaret rekoru kırar

2023 NFL Taslağı resmen kapandı. Ayrıca İmzasız ücretsiz temsilciler Sezon dışı yetenek edinme kısmının çoğu, kalan kadro ihtiyaçlarını karşılamak için bitti.

İşte Kansas City’de son üç günden elde edilen üç büyük çıkarım:

1. Oyun kurucular için draft kaydı

Taraftarlar ilk gece oyun kurucuların nereye götürüleceğini öğrenmek için beklerken entrika NFL taslağını gölgede bıraktı. Alabama’dan Bryce Young (Panthers), Ohio Eyaletinden C.J. Strode (Texans) ve Florida’dan Anthony Richardson (Colts) sonunda isimlerinin çağrıldığını duydu, ama bu sadece bir mezeydi. Kentucky’den Will Lewis (Titans) ve Tennessee’den Hendon Hooker (Lions) 2. Gün partisine katıldı.

Toplamda, 12 mahalle seçildi, yeni bir genel taslak dönemi rekoru kırdı. Bud Elliott’a göre Richardson, 1985’te Purdue’den Jim Everett’ten bu yana bir kolej takımında rekor kaybederek ilk dörde giren ilk oyun kurucu. İlk dört oyun kurucudan üçü AFC South franchise’ları tarafından seçildi; Önümüzdeki sezon ve sonrası için heyecan verici bir dinamik.

Bu oyun kurucu seçimlerinin nedeni, geçen yılki Mr. Irrelevant – Brock Birdie’nin başarısına bağlı. Lig genelinde maaşların artmasıyla birlikte takımlar, pozisyondan ucuz katkılar elde etmek istiyor.

2. NFL Taslağı sırasında bir ticaret için yeni bir rekor

40 esnafın önceki NFL taslak kaydı kırık Cumartesi altıncı turda. Hareket, Houston’ın, franchise tarafından alınan üç Georgia Bulldog’dan ilki olan genel olarak Arizona 9’u (savunma mücadelesi Jalen Carter) almak için 3 numaralı genel seçimle Alabama kenar koşucusu Will Anderson Jr.’ı kullandığında erken başladı.

Ligin en büyük spor dışı etkinliği sırasında eğlence değeri tavan yaptı.

3. Geri koşmalar artık ‘değerini yitiriyor’ mu?

2023 NFL Draftının ilk turunda bir değil iki geri sayım yapıldı. Texas’tan Bijon Robinson, Atlanta tarafından genel klasmanda 8. sırada yer alırken, Alabama’dan Jahmir Gibbs, Lions tarafından 12. sırada yer aldı. Bu şu soruyu akla getiriyor: Pozisyon hiç değersizleştirildi mi veya yetenek mevcut değil mi? Robinson ve Gibbs, 2018’de Saquon Barkley’den bu yana drafta giren en yetenekli yedek oyuncular.

READ  Daha yüksek sıcaklıklar doğuya doğru hareket ettikçe, kalıcı sıcak hava dalgası güneybatıyı boğmaya devam ediyor.

Bu arada, ilk geniş alıcı (Ohio State’den Jackson Smith-Njikba) genel klasmanda 20 numaraya kadar tahtadan çıkmadı. Alıcı sınıfı hiçbir zaman önceki yıllardaki gibi görünmedi ve lig bu görüşü doğruluyor gibiydi.

kontrol etmek CBS Spor Güncellemesi NFL Taslak Takibi ve Pete Briscoe’nun Her Birinci Tur Seçimi için NFL Taslak Notları Daha öte 2. gün notları, Chris Trapasso. ayrıca abone ol “ilk tercihle” Kansas City’den gece özetleri, kazananlar ve kaybedenler ve daha fazlası için bir podcast.

Bugün ve yıl boyunca haberimizi takip ettiğiniz için teşekkür ederiz. Önümüzdeki günlerde daha fazla tepki ve analiz için CBSSports.com’u takip etmeye devam edin!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir